Esnek ve Yarı Esnek Güneş Paneli
SMF 100S
ADET
€420,55 KDV Dahil
€525,69 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Esnek ve Yarı Esnek Güneş Paneli
SMF 175M
ADET
€736,56 KDV Dahil
€920,70 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Esnek ve Yarı Esnek Güneş Paneli
RNG-100DB-H-US
ADET
€390,00 KDV Dahil
€525,69 KDV Dahil
Esnek ve Yarı Esnek Güneş Paneli
SMF310M-5X12DW
ADET
€891,00 KDV Dahil
€1.188,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Esnek ve Yarı Esnek Güneş Paneli
SMF430F-6X24UW
ADET
€1.277,10 KDV Dahil
€1.702,80 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Esnek ve Yarı Esnek Güneş Paneli
SMF430F-12X12UW
ADET
€1.277,10 KDV Dahil
€1.702,80 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Esnek ve Yarı Esnek Güneş Paneli

Katalog Bilgisi I Sunpower Güvenlikli Kurulum Belgesi

Mil Enerji, Sunpower resmi distribütörü olup güneş panelleri Mil Enerji güvencesi altındadır.

SPR-E-Flex-50
ADET
$163.35 KDV Dahil
1

Esnek Güneş Paneli

Esnek Güneş Paneli Nedir?

Güneş paneli, farklı çeşitlerde var olan ısıtma sistemlerinden biridir. Esnek güneş panelleri de bu sistemin parçalarından biridir. Geleneksel cam panellerinin tam tersi bir model olan bu panel türleri, esnek bir substrat malzemesinden üretilmektedir. Bu malzeme, esnek güneş panelinin daha hafif, ince ve esnek yapıda olmasını sağlamaktadır. Bu tür güneş panelini Mil Enerji'de farklı modellerde bulabilirsiniz. 

Esnek Güneş Paneli Verimli Midir?

Esnek güneş paneli, estetik tasarımı ve yüksek kaliteli malzemelerden üretildiği için tercih edilir. Aynı zamanda verimliliği de bu panelin kullanımını yaygınlaştırmaktadır. Kavisli ve düz olmayan yüzeylere uygulanabilen bu güneş paneli sistemi, farklı uygulama alanları için ideal bir çözüm sunar. 

Aynı zamanda hafif yapıda olması, taşıma ve montaj kolaylığını sağlamaktadır. Bina ve bazı araçların tasarımına uyarlanabilen bu panel, yüksek verimliliğe sahiptir. Dolayısıyla çok fazla büyük olmayan alanlar için konforlu bir şekilde kullanılabilir.

Esnek Güneş Paneli Ölçüleri Nedir?

Mil Enerji, müşterilere çeşitli esnek güneş paneli modellerini sunuyor. Yarı esnek ve tam esnek, farklı güç sistemlerine sahip olan panelleri görmek mümkündür. Ayrıca mobil ve şarj paneli olarak da yenilikçi güneş paneli sistemi modelleri bulunuyor. 

Katlanabilir ve çok fazla yer kaplamayan bu güneş enerji paneli farklı yüzeylere uyarlanabiliyor. Esnek kullanım fırsatı sunan bu panelleri, farklı boyut, güç çıkışı ve fiyat gibi faktörleri filtreleyerek yakından inceleyebilirsiniz.  Mil Enerji tarafından sunulan bu paneller, uygun fiyatlarda ve yüksek kalitede sunulmuştur. 48,0 x 21,6 x 0,08 inç (1219x546x2mm), 1497x676x35 mm, 190x333x3mm gibi çeşitli boyutlarda sunulan ürünler vardır.

Esnek Güneş Paneli Montajı Nasıl Yapılır?

Esnek güneş paneli kurulumu, montaj yüzeyine göre değişiklik gösterebilir. Düz yüzeylere kolaylıkla monte edilebilen tekli paneller, yapıştırıcılar ya da özel montaj aparatları vasıtasıyla rahatlıkla yerleştirilebilirler. 

Taşınabilirlikleri sayesinde katlanabilir paneller, kamp veya seyahat gibi durumlar için idealdir. Bu paneller özel tasarımları sayesinde çantaya veya sırt çantasına kolaylıkla sığarlar. Modüler paneller ise esnek bir yapıya sahip olup, farklı yüzeylere uyarlanabilirler. Montaj süreçleri, panelin modüler tasarımına bağlı olarak çeşitlilik gösterebilir.

Esnek güneş panellerinin kurulum aşamasında, güneş ışığının doğru yönde ve optimal bir açıyla gelmesi büyük önem taşır. Panelin doğru bir şekilde yönlendirilmesi ve en iyi açıya ayarlanması, panelin verimliliğini en üst seviyeye çıkarır ve daha fazla enerji üretimine olanak tanır. Mil Enerji, müşterilerine bu güneş paneli modellerini etkili bir şekilde kurulması için detaylı talimatlar ve gereksinimler sunarak destek olmaktadır.

Esnek Güneş Paneli Özellikleri Nelerdir?

Esnek güneş paneli, birçok özelliği ile öne çıkan güneş panellerinden biridir. Bükülebilir yapıda olması ile öne çıkan bu güneş paneli, düz olmayan yüzeylere yerleştirilebilir. Seyahat eden kişiler için ideal bir kullanım sunduğu için tekne, karavan ve çadırlarda kullanılabilir. Bu güneş paneli aynı zamanda şu özelliklere de sahiptir: 

  • Diğer güneş panellerinden daha esnek yapıda olduğu için farklı kullanım alanlarına hitap eder. 
  • Enerji verimliliği sağlar ve ekonomik bir çözüm sunar. 
  • Dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Bu nedenle çevresel etkilere, titreşime ve hatta hafif mekanik darbelere daha iyi dayanabilirler.
  • Küçük boyutlarda ve estetik tasarıma sahip olduğu için kullanım alanlarına konforlu bir görünüm sunar. 
  • Sadece ev ve iş yeri gibi yapılarda kullanılmaz. Aynı zamanda karavan ve çadır gibi seyahat araçları üzerinde de kullanılabilir. 

Mil Enerji, güneş paneli modelleri konusunda uzman bir firmadır. Firma tarafından üretilen paneller her zaman yüksek kaliteli malzemelerden imal edilir. Bu nedenle güneş paneli almak isteyenler, uzun ömürlü bir kullanım avantajına sahip olurlar. Ayrıca farklı boyut ve güç seçeneklerinde mevcut olan modelleri bulmak mümkündür.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR