Yeni Nesil Solar Paket

Bluetti EB70 Kullanım Kılavuzu | Masa veya Duvar Üstü Solar Aydınlatma 100Watt

EB70-2-SSWL-54
ADET
€808,50 KDV Dahil
€874,65 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Yeni Nesil Solar Paket Nedir?


Yeni solar paketler evlerde, gemilerde, teknelerde ve güneş enerjisi ile elde edilecek yenilenebilir enerjinin üretiminde kullanılan cihaz ve malzemelerin birleşiminden oluşan setlerdir. Üretimi yapılmak istenen enerjinin karmaşıklık durumuna ve büyüklük olmasına bağlı olarak solar paketlerin içeriğinde yer alan cihazlar ve malzemelerin sayısının ya da güçlerinin arttırılması veya azaltılması ile değişimler yapılabilir.


Yeni Nesil Solar Paket Avantajları Nelerdir?

 

  • Akıllı solar paketleri çevre dostudur.
  • Çalışma sistemi olarak gürültüsüzdür.
  • Zor hava koşullarına karşı dayanıklılık gösterir.
  • Uzun ömürlüdür.
  • Çalışması için yakıt gerektirmez.
  • Yeni nesil solar paketler elektrik faturanızda düşme görülür.

 

Yeni Nesil Solar Paket İçeriği Nedir?


Yeni nesil solar paket kamp alanları, karavanlar, Tiny House, bağ evlerinde, konteyner ve teknelerde kullanabilirsiniz. Solar aydınlatma sistemlerinde ayarlanabilir durumda 3 farklı aydınlatma şeklinin dışında içerisinde hareket sensörü de bulunmaktadır. Yeni nesil solar paketlerinin içerisinde yer alan solar kameralar ise wi-fi üzerinden uzaktan izlenebilir özelliktedirler. İster 128GB SD kartı alarak isterseniz de cloud hizmeti satın alınarak kayıtları depolayarak saklayabilirsiniz.

Hareket sensörünün özelliği sayesinde belirlediğimiz alanda ki tanımlanan maddeler dışındaki yabancı sayılan durumlarda hareketleri algılayıp alarm vermektedir. Yeni nesil solar paketinde yer alan taşınabilir güç kaynağı ise sadece yaz aylarında değil kış aylarında da kullanabileceğiniz solar jeneratördür. Güç kaynakları, Kış aylarında sıkça kullanılan kombi, beyaz eşyalarınız ve diğer ısıtma araçlarını çalıştırabilirler.

Elektrik dalgalanmaları görüldüğü anlarda sistemin bu durumdan kaynaklı zarar görmesin önlemektedir. Evde, teknede, kampta ya da istediğiniz herhangi bir ortamda taşınabilir olma özelliğinden dolayı her türlü mekânlarda kullanımlarınıza uygun yapıdadır.

Kullanacağınız ortama göre 2 adet alarak kapasitenizi iki katına çıkarabilir taşınabilir olması sebebi ile gittiğiniz her yerde yanınıza alarak mobil enerjinizi her koşulda aktif tutmuş olabilirsiniz.

 

Yeni Nesil Solar Paket Fiyatları


Solar güneş enerji paketleri, kullanılacak mekanların çeşitliliğine ve büyüklüğüne göre sizlere birçok çeşit sunmaktadır. Mil Enerji ürün sayfasında birçok markanın model farklılıklarını görebilir ve ürünlerin özelliklerini incelemek adına kataloglarına bakabilirsiniz.

Kur bazlı satışları yapılan yeni nesil solar paketler tamamen bütçe dostu olup elektrik faturalarınızda sizlere avantajlar sunacaktır. İndirimli seçeneklerden faydalanmak için sizde Mil Enerji sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR