Yerli Güneş Paneli

Tommatech 240w Güneş Paneli Datasheet 

240 Watt Güneş Paneli özelölçülere sahip olup alanı az olan yerlerde tercih edilir.

TT240W-48PM12
Adet
€120,00 KDV Dahil
Yerli Güneş Paneli

Gazioğlu Solar 550W Panel Datasheet

Gazioğlu 550W güneş paneli,ürünün kargoda kırılması ithimaline karşı kargo ile gönderilmemektedir.

GSE HC 550 MP
ADET
€136,00 KDV Dahil
Yerli Güneş Paneli
1 Paletten az alımlarda sadece depodan teslim vardır.
 
GSE HC 450 MP
ADET
€112,00 KDV Dahil
Yerli Güneş Paneli
Arçelik 545w Güneş Paneli Datasheet
Arçelik 545W güneş paneli,ürünün kargoda kırılması ithimaline karşı kargo ile gönderilmemektedir.
ARCLK-144HC-545W
ADET
€125,00 KDV Dahil
Yerli Güneş Paneli
 
ML230-12
Adet
€120,00 KDV Dahil
Yerli Güneş Paneli
275 Watt Half Cut Güneş Paneli en son Teknoloji ile üretilmiştir. 
SEASUN-275W
ADET
€130,00 KDV Dahil
Yerli Güneş Paneli
 
CWT545-108PM12
Adet
€136,00 KDV Dahil
Yerli Güneş Paneli
1755x1038x40mm
 
GS-Bifacia-375W
ADET
€150,00 KDV Dahil
İthal Güneş Paneli
Tükendi

Katalog Bilgisi

Mil Enerji, Sharp markasının resmi distribütörü olup güneş panelleri Mil Enerji güvencesi altındadır.

NU-JC400B
ADET
€0,00 KDV Dahil
1

Half Cut Monokristal Güneş Paneli Nedir?


Türkçe´ye çevrildiğinde yarı kesim anlamına gelen half cut adını, güneş hücrelerinin özel ve yeni bir teknoloji ile ikiye kesilmesinden almıştır. Hücrede gerçekleştirilen bu kesimin amacı ise standart güneş panellerine oranla daha fazla hücreli güneş paneli oluşturmaktır.


Bu tür hücre panellerindeki bypass diyotlar, üst ve alt kısmı birbirinden ayırma amacıyla ortada bulunmaktadır. Güneş panelindeki alt ve üst kısımlar bu sayede birbirinden bağımsız olarak çalışmaktadır. Bu sayede daha az dirence karşılık daha yüksek enerji çıkışı ve beraberinde gölgelenme sayesinde daha düşük verim kaybı sağlanmış olur.


Güneş enerjisi sistemlerinin başarılı isimlerinden Mil Enerji, istenilen özelliklere sahip en iyi half cut güneş paneli seçeneklerini hizmetinize sunuyor. Kaliteli hammaddeden özel makinelerde üretilen ürünler sistemler kısa sürede teslim garantisi ile sizlerle buluşturuluyor.

 

Monokristal Güneş Paneli Ömrü Ne Kadardır?


Kullanılan hammaddeye bağlı olarak kullanım süresi de değişen monokristal güneş paneli, yaklaşık olarak 25 yıllık bir standart güneş paneli garantisi sunmaktadır.  Belirtilen bu ortalama kullanım ömrünün ardından ise monokristal güneş paneli normal gücünün %80´ine sahip olarak kullanılabilmektedir.


Mil Enerji garantisiyle en iyi firmaların en özel güneş panelleri hizmetinize sunuluyor. Uzun ve verimli kullanım ömrüne sahip half cut solar sistem ürünlerine firmayı ziyaret ederek ulaşabilir ve yetkililerden ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Monokristal Güneş Paneli Özellikleri


Half cut solar sistem olarak da bilinen güneş paneli, son yıllarda büyük rağbet görmektedir. Sahip olduğu özellikler ve sunduğu avantajlar nedeniyle Mil Enerji güvencesiyle işlevsel güneş panelleri hizmetinizde.


Monokristal silikondan üretilen güneş panellerinin bazı özellikleri:

 

  • Kolay tanınabilir, siyaha yakın koyu renkli bir görünüm
  • Yüksek saflık özelliği
  • Yüksek verim
  • Yuvarlak kenarlara sahip düzgün geometrik dizilimli külçeler
  • Rakiplerine kıyasla daha uygun maliyet

 

Pek çok avantaja sahip olan monokristal güneş panellerinin sunduğu bir diğer kolaylık ise kurulumunun basit olmasıdır. Gelişmiş bir elektrik bilgisine hakim olmanıza gerek kalmadan kolaylıkla güneş panelinin kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Kablo, ayak ve tutucu gibi güneş paneli montaj ekipmanlarında vida delikleri bulunmaktadır. Bu deliklerde vidalama işlemini gerçekleştirmenizin ardından güneş paneliniz kullanıma hazırdır.

 

Rakiplerine kıyasla daha uzun ömürlü olan monokristal güneş panelleri, geliştirilen Mono Perc hücreler sayesinde tel panel üzerinden 400 watt güç alınabilmesini mümkün kılmıştır. Dcsolar paneller ise 12V ve 24V enerji kapasitesi ile üretilmiştir.

 

Monokristal Güneş Paneli Modelleri ve Seçimi


Uzun ömürlü olması nedeniyle yoğun talep gören monokristal güneş panelleri farklı model ve seçenekleri ile kalitenin adresi Mil Enerji´de hizmetinizde.  Farklı özelliğe sahip çeşitli half cut monokristal güneş paneli seçenekleri firma bünyesinde en iyi kalitede sizlerle.


Enerji sistemlerinin güvenilir adreslerinden olan Arçelik, farklı özellik ve modellerdeki güneş panellerini hizmetinize sunuyor.  Piyasada en çok tercih edilen solar sistem ürünlerinden Arçelik Monokristal Güneş Paneli, rakiplerine kıyasla uygun maliyet, yüksek verim ve uzun ömürlü olma özelliklerine sahiptir.

 

Monokristal Güneş Paneli Fiyat


Güneş paneli sektöründe pek çok firma farklı özellikte, modelde ve farklı kalitede ürünler üretmektedir. Bu nedenle monokristal güneş paneli fiyatları konusunda net bir sayı belirtilememekle birlikte sektör genelinde ücretlerin ortalama olarak 550 TL – 4750 TL bandında değiştiği görülmektedir.


Güneş paneli fiyatlarına etki eden pek çok özellik bulunmaktadır. Bunlardan bazıları panel ölçüleri, sahip olduğu özellikler, panelin kullanım alanı ve üretildiği hammaddedir. En doğru monokristal güneş paneli fiyatlarına uzman ekibi dahilinde Mil Enerji´den ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR