Victron Energy Orion-Tr Smart 12/12-30A Non-Isolated DC-DC
Victron Energy Orion-Tr Smart 12/12-30A Non-Isolated DC-DC

Victron Energy Orion-Tr Smart 12/12-30A Non-Isolated DC-DC (ORI121236140)

ÜRÜN KODU: ORI121236140

Orion-Tr Akıllı DC-DC şarj aleti, 3 aşamalı ve Bluetooth özellikli profesyonel bir DC-DC şarj cihazıdır. Servis akülerinin alternatör ve marş aküsüyle şarj edildiği taşıtlardaki veya su taşıtlarındaki çift batarya sistemleri için tasarlandı. Ünite Bluetooth üzerinden izlenebilir ve programlanabilir, bir açma/kapama anahtarıyla uzaktan kontrol edilebilir. Orion-Tr Smart şarj cihazı 12 V ve 24 V sistemlerde kullanılabilir. Hem kurşun asit, hem de lityum bataryalara uygundur. 400 W değerine kadar modeller mevcuttur, çıkış gücünü artırmak için sınırsız sayıda birim paralel bağlanabilir. Tam çıkış gücünü 40°C sıcaklığa kadar korumakla birlikte, ürün 55°C sıcaklığa kadar kullanılabilir.

Bluetooth Özellikli
Akıllı Cihazlarla Uyumlu Bluetooth özellikli her akıllı telefon, tablet ya da cihaz, ayarları izlemek, değiştirmek ve yeni yazılım özellikleri geldiğinde şarj cihazını güncellemek için kullanılabilir.

Tamamen programlanabilme özelliği
- Akü şarj algoritması (yapılandırılabilir) veya sabit çıkış.
- Akıllı alternatör uyumluluğu: motor çalışması algılama mekanizması.

3 kademeli uyarlanabilir şarj algoritması: yoğun - emilim - değişken
• Kurşun asit aküler için, düşük deşarj işlemlerinin yapıldığı durumlarda akünün aşırı şarj olmasını engellemek için emilim süresinin kısa tutulması önemlidir. Derin deşarjdan sonra, emilim süresi akünün tamamen tekrar şarj edilmesini sağlamak için otomatik olarak arttırılır.
• Lityum aküler için emilim süresi sabit olup 2 saattir.
• Alternatif olarak bir sabit çıkış gerilimi seçilebilir.

Uzaktan açma-kapama
İki kutuplu bir konektöre uzaktan açma/kapama anahtarı ya da röle kontağı bağlanabilir. Alternatif olarak iki kutuplu konektörün H terminali (sağ), akü artı kutbuna veya L terminali (sol) akü eksi kutbuna (veya örneğin, aracına şasisine) geçirilebilir.

Tüm modeller kısa devre korumalıdır ve çıkış akımını artırmak için paralel bağlanabilir Sınırsız sayıda ünite paralel bağlanabilir. Yüksek sıcaklık korumalı Çıkış akımı, yüksek ortam sıcaklığında düşer. IP43 koruması Aşağı yönlü vidalı terminallerle kurulduğunda. Vidalı terminaller Kurulum için özel bir alet gerekli değildir. Giriş sigortası (değiştirilemez) 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR