TommaTech  Havuz Tipi Isıtma ve Soğutma Monoblok Isı Pompası
TommaTech  Havuz Tipi Isıtma ve Soğutma Monoblok Isı Pompası
TommaTech 28kW Havuz Tipi Isıtma ve Soğutma Monoblok Isı Pompası

TommaTech 28kW Havuz Tipi Isıtma ve Soğutma Monoblok Isı Pompası (HP-POL-TF-R32-28-N-M1)

Marka : TommaTech
Fiyat : €2.944,61(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺102.304,59(KDV Dahil)

TommaTech 28kW Isı Pompası (Isıtma & Soğutma) Havuz Tipi

TommaTech 28kW Isı Pompası (Isıtma & Soğutma) Havuz Tipi, yüzme havuzlarındaki suyun yenilenebilir enerji kaynakları kullanılarak ısıtılması ve soğutulması için kullanılan sistemlerdir. Yüzme Havuzları, Oteller ve Tatil Köyleri, Spor Merkezleri ve Fitness Tesisleri, Su Parkları, Konut Havuzlarında kullanıma uygundur. Enerji verimliliği ve çevre dostu özellikleri nedeniyle tercih edilen sistemlerdir.

Yüskek Verimlilik
Tam DC inverter teknolojisi, DC kompresör ve DC fan motoru sayesinde TommaTech Serisi,ON/OFF ısı pompalarından çok daha yüksek verimliliğe sahiptir, böylece sizin için daha fazla enerji faturası tasarrufuna katkıda bulunur.

Hızlı Isıtma
Fırçasız DC fan motoru ve inverter kompresörleri kullanan TommaTech Serisi, kompresörlerin ve fan motorlarının hızını hava ve su sıcaklıklarına göre akıllıca ayarlayabilir, bu da ısı pompalarının  havuzunuzu hızlı bir şekilde ısıtmasını sağlar

Akıllı Su Sıcaklığı Ayarlama
Benzersiz kontrol mantığı, TommaTech Serisinin çıkış  suyu sıcaklığını gerçek zamanlı olarak havuz suyu sıcaklığına göre ayarlanmasını sağlar.

Yumuşak Başlatma(Soft Kalkış)
TommaTech Serisi, başlatma aşamasında 0A ila 28A  (maksimum) aralığında tamamen yumuşak geçiş sağlar. Normal ON/OFF ısı pompaları üç kat daha yüksek bir akım yoğunluğunda başlar, bu da şebekeden elektrik enerjisi çekim gücünü büyük ölçüde etkiler.

Sessiz Çalışma

Özenli ve gürültüyü azaltmaya yönelik tasarımı sayesinde TommaTech Serisi Havuz Isı Pompaları, sessiz modda 20dB(A) gibi inanılmaz bir sessizlikte çalışabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR