CW Enerji & Tommatech
Tommatech Paralel Kart Her inverter için 1 adet kullanılmatadır. Tommatech Off-Grid PLUS Serisi için paralelleme devre kartıdır. Örneğin; İki adet 5KW Plus serisi inverteri paralel bağlayarak 10KW güç elde edebilirsiniz.
OFG-TT-11-KART-PARALEL
Adet
$39.83 + KDV
$79.66 + KDV
CW Enerji & Tommatech
Tommatech Wi-fi Box Haberleşme Karti (TT Tekfaz) Veri merkezinde geçmiş verilere izin verir. Dahili sim kart yuvası. İnternet üzerinden veri merkezine veri aktarımı. Mobil uygulama bildirimleri. Merkezi veri tabanında veya E-postada saklanan geçmiş veri kaydı. İnvertör verilerini istediğiniz zaman veri sunucusu aracılığıyla uzaktan izleme. GPRS ve 3G ağları için kullanılabilir.
OFG-TT-12-BOX-WIFI
Adet
$71.69 + KDV
$143.39 + KDV
CW Enerji & Tommatech
Tommatech SNMP BOX Haberleşme Kutusu (TT Tekfaz) RJ-45 bağlantısı üzerinden birden çok invertörü izleme ve kontrol etme olanağı sağlar. İnvertörlerin gerçek zamanlı dinamik grafiği. Sesli alarm, yayın, mobil, e-mail ve SNMP tuzakları üzerinden uyarı bildirimleri. Merkezi PC veri tabanında saklanan geçmiş veeri kaydı. Tek tık ile basit yazılım güncellemesi. Parola güvenlik koruması ve uzaktan erişim. Sıcaklık, nem ve duman gibi opsiyonel çevresel izleme dedektörlerini destekler.
OFG-TT-13-BOX-SNMP
Adet
$103.56 + KDV
$207.12 + KDV
CW Enerji & Tommatech
Tommatech SNMP CRD Haberleşme Kartı (TT Üç Faz) RJ-45 bağlantısı üzerinden birden çok invertörü izleme ve kontrol etme olanağı sağlar. İnvertörlerin gerçek zamanlı dinamik grafiği. Sesli alarm, yayın, mobil, e-mail ve SNMP tuzakları üzerinden uyarı bildirimleri. Merkezi PC veri tabanında saklanan geçmiş veeri kaydı. Tek tık ile basit yazılım güncellemesi. Parola güvenlik koruması ve uzaktan erişim. Sıcaklık, nem ve duman gibi opsiyonel çevresel izleme dedektörlerini destekler.
OFG-TT-14-CRD-SNMP
Adet
$87.63 + KDV
$175.25 + KDV
CW Enerji & Tommatech
Tommatech Wi-fi Card Haberleşme Karti (TT Üçfaz) Verileri kablosuz ağ üzerinden sunucuya yükleme. İnvertör verilerini istediğiniz zaman veri sunucusu aracılığıyla uzaktan izleme. E-posta vasıtasıyla etkinlik bildirimi. Yerleşik web sunucusu. Otomatik ürün yazılımı güncellemesi.
OFG-TT-12-KART-WIFI
Adet
$87.63 + KDV
$175.25 + KDV
CW Enerji & Tommatech
Tommatech Next Generation Mobile Wi-Fi Dünyanın Her Nokrasından İzleme Dünyanın neresinde olursanız olun, bir Wi-Fi bağlantınız olduğu sürece TommaTech sistemini uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sistemle, mevcut üretimini görüntüleyebilir, ne kadar tasarruf yaptığınızı görebilir ve hatta kaç ağaç kurtardığınızı da inceleyebilirsiniz. Pil Yönetimi Pilinizin durumunu kontrol etmek için TommaTech Cloud'u kullanın. Canlı verileri görüntüleyin ve raporlama araçlarını kullanarak geçmiş performans verilerini kontrol edin. Web’den veya Mobil Uygulamadan Kolay Erişim TommTech Cloud, mobil uygulama veya web tarayıcısı aracılığıyla kullanılabilir. TommaTech Cloud Uygulaması’na iOS ve Android Market’ten ulaşabilirsiniz. Raporlarınız E-postanızda TommaTech Portal size sistem durumunuzla ilgili ayrıntılı raporları e-postanıza gönderecek ve Akıllı bulut sistemdeki herhangi bir arızayı algılayacak ve konuyla alakalı ayrıntılı bir raporu yine belirtilen e-postaya iletecektir. Diğer Özellikler: "Tak ve Çalıştır" işlevi ile hızlı kurulum. Su ve toz geçirmeyen IP65 Sertifikalı Tasarım. Güvenilir Veri İletimi. Şık ve minimal tasarım. Harici anten ile daha güçlü sinyaller.
ONG-TT-32-WIFI-MBL-NG
Adet
$16.08 + KDV
$32.15 + KDV
CW Enerji & Tommatech
Tommatech Uno - Smart Meter Dünyanın Her Nokrasından İzleme Dünyanın neresinde olursanız olun, bir Wi-Fi bağlantınız olduğu sürece TommaTech sistemini uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sistemle, mevcut üretimini görüntüleyebilir, ne kadar tasarruf yaptığınızı görebilir ve hatta kaç ağaç kurtardığınızı da inceleyebilirsiniz. Pil Yönetimi Pilinizin durumunu kontrol etmek için TommaTech Cloud'u kullanın. Canlı verileri görüntüleyin ve raporlama araçlarını kullanarak geçmiş performans verilerini kontrol edin. Web’den veya Mobil Uygulamadan Kolay Erişim TommTech Cloud, mobil uygulama veya web tarayıcısı aracılığıyla kullanılabilir. TommaTech Cloud Uygulaması’na iOS ve Android Market’ten ulaşabilirsiniz. Raporlarınız E-postanızda TommaTech Portal size sistem durumunuzla ilgili ayrıntılı raporları e-postanıza gönderecek ve Akıllı bulut sistemdeki herhangi bir arızayı algılayacak ve konuyla alakalı ayrıntılı bir raporu yine belirtilen e-postaya iletecektir. Diğer Özellikler: "Tak ve Çalıştır" işlevi ile hızlı kurulum. Su ve toz geçirmeyen IP65 Sertifikalı Tasarım. Güvenilir Veri İletimi. Şık ve minimal tasarım. Harici anten ile daha güçlü sinyaller.
ONG-TT-35-MTR-SMRT-MF
Adet
$114.55 + KDV
$229.10 + KDV
CW Enerji & Tommatech
Tommatech Trio - Smart Meter Dünyanın Her Nokrasından İzleme Dünyanın neresinde olursanız olun, bir Wi-Fi bağlantınız olduğu sürece TommaTech sistemini uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sistemle, mevcut üretimini görüntüleyebilir, ne kadar tasarruf yaptığınızı görebilir ve hatta kaç ağaç kurtardığınızı da inceleyebilirsiniz. Pil Yönetimi Pilinizin durumunu kontrol etmek için TommaTech Cloud'u kullanın. Canlı verileri görüntüleyin ve raporlama araçlarını kullanarak geçmiş performans verilerini kontrol edin. Web’den veya Mobil Uygulamadan Kolay Erişim TommTech Cloud, mobil uygulama veya web tarayıcısı aracılığıyla kullanılabilir. TommaTech Cloud Uygulaması’na iOS ve Android Market’ten ulaşabilirsiniz. Raporlarınız E-postanızda TommaTech Portal size sistem durumunuzla ilgili ayrıntılı raporları e-postanıza gönderecek ve Akıllı bulut sistemdeki herhangi bir arızayı algılayacak ve konuyla alakalı ayrıntılı bir raporu yine belirtilen e-postaya iletecektir. Diğer Özellikler: "Tak ve Çalıştır" işlevi ile hızlı kurulum. Su ve toz geçirmeyen IP65 Sertifikalı Tasarım. Güvenilir Veri İletimi. Şık ve minimal tasarım. Harici anten ile daha güçlü sinyaller.
ONG-TT-35-MTR-SMRT-TF
Adet
$190.92 + KDV
$381.84 + KDV
1