2005 yılında kurulan Ginlong Technologies (Stok Kodu: 300763.SZ), en deneyimli ve en büyük güneş invertörü üreticilerinden biridir.

Ginlong'un konut, ticari ve büyük ölçekli sistem kullanıcıları için uygun maliyetli çözümleri, hem ev sahiplerinin hem de işletmelerin yanı sıra dünya çapında enerji üreticileri ve yenilenebilir enerji yatırımcılarının katılımını sağlayarak güneş tedarik zincirinin her seviyesinde değer sunmaktadır

Solis markası altında sunulan şirketin güneş invertörü ürün grubu, en sıkı uluslararası sertifikalar altında onaylanmış birinci sınıf güvenilirlik sağlamak için yenilikçi dizi teknolojisini kullanmaktadır.

Küresel bir tedarik zincirini dünya standartlarında Ar - Ge ve üretim kabiliyetleriyle birleştiren Ginlong, Solis invertörlerini her bölgesel pazar için optimize ederek, yerel uzmanlardan oluşan ekibiyle müşterilerine hizmet vermekte ve desteklemektedir.

Kanıtlanmış sağlamlığı sayesinde dünyanın önde gelen finans kurumlarından destek alarak uzun vadeli sağlam yatırım getirileri sağlamıştır. Dünyanın daha sürdürülebilir bir geleceğe doğru yolculuğunu hızlandırmak için paydaşlarla çalışmaktadır.