Sofar 80Kw 3 Fazlı (Trifaze) Üç Mppt On Grid İnverter
Sofar 80Kw 3 Fazlı (Trifaze) Üç Mppt On Grid İnverter

Sofar Solar 80kW On Grid İnverter (with Anti-PID) (SOFAR 80KTL ANTI-PID)

Fiyat : €4.379,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺159.833,50(KDV Dahil)

Katalog Bilgisi

3 Fazlı (Trifaze) Üç Mppt On Grid İnverter

 

Sofar Solar 80Kw 3 Fazlı (Trifaze) Üç Mppt On Grid İnverter

 

Sofar Üç Fazlı MPPT güneş inverteri, maksimum 121 KW AC güç oranı ile 110KW nominal güç kapasitesine sahiptir. Bu üç fazlı solar inverterin yerel standarda göre normal şebeke frekans aralığı 45-55Hz/54-66Hz'dir. Hepsi %0-100 ayarlanabilir güç aralığına sahiptir. İşte şirketten bazı iddialar;

 • Sofer üç fazlı MPPT solar inverter, 10 yıl garantilidir.
 • Kolay kurulum ve rutin kullanım için kapsamlı kullanıcı sağlanır.
 • Marka, uzun kullanım sürelerine sahip şebeke bağlantılı, ticari/konut ve hibrit invertörler ile tanınan “şu ana kadar”dır.

Operasyon Verimliliği

DC inverter verimlilik oranı, Avrupa ağırlıklı verimlilik oranı %98.30 ile %98.75'e kadar çıkmaktadır. Piyasadaki diğer rakip solar inverter modellerinden farklı olarak gece öz tüketim enerji oranı 1 Watt'ın bile altındadır. MPPT modülü de aynı şekilde <%99,9 verimlilik oranına sahiptir.

Koruyucu Özellikler

Sofar solar invertör, kullanıcıyı herhangi bir ayar veya herhangi bir şey için rahatsız etmeden sorunsuz bir şekilde inşa edilmiştir - diğer yandan solar invertördeki koruyucu özellikler, hata olasılığını en aza indirir ve herhangi biri ortaya çıkarsa anında bilgilendirilir. Bunlar;

 • DC Ters Polarite Koruması: Ebedi bir devrede, ters DC polaritesi nedeniyle cihaz hasar görebilir - bu özellik, ters polarite varsa gücü keserek devreye zarar vermemesini sağlar.
 • Adalanma Önleyici Koruma: Şebeke devre kesici tarafından izole edildiğinde, ada önleyici koruma özelliği, herhangi bir hasarı önlemek için PV invertörlerini devre dışı bırakır.
 • Kaçak Akım: Devredeki herhangi bir akım kaçağı, PV plakaları ve şarj kontrolörleri de dahil olmak üzere tüm cihaza zarar verebilir; bu özellik devreyi keser ve derhal haber verir.
 • Toprak Arıza İzleme: Herhangi bir nedenle topraklamada sorun yaşanabilir ve bu durum yıldırım düşmesi halinde hasara neden olabilir. Topraklama uygun değilse, bu izleme kullanıcıyı uyarır.
 • PV-dizi Dizi Arıza Tespiti: FV diziyi bağlayan dizide herhangi bir sorun varsa, gerilim invertörü algılar ve bildirir.
 • PiD Koruması: PiD, modüllerin verimliliğini ve baştan sona üretilen gücü etkileyen PV plakalarının Potansiyel Kaynaklı Bozulması anlamına gelir - bu zamanla ve kullanımla artar. PiD koruması, güneş paneli invertöründe bu etkiyi azaltır.

Cihaza Genel Bakış

Sofar solar inverterler, performans ve işletimin gözden geçirilmesi için cihazla uygun bağlantı seçenekleri sunar. İsteğe bağlı Wi-Fi, GPRS ve PLC, iletişime izin verir. 

Estetik

Sofar solar inverter, %0-100'lük bir bağıl nem aralığına izin verir; diğer yandan, çalışma için ortam sıcaklığı -30° ila 60°C arasındadır. Bu, neredeyse her türlü hava koşulunda çalışmasını sağlar.

 • Aşırı ısınmadan kaynaklanan hasarı önlemek için solar inverter modeli akıllı soğutma fanı sistemi ile entegre edilmiştir.
 • Bu, çalışma verimliliği nedeniyle 2021'in en iyi solar inverterleri olarak belirtilmektedir.
 • 4000 m yükseklikte çalışabilir.
 • LCD ekran, genel bakış/performans durumu, izleme ve benzer şekilde hata zamanlarında ping'ler verir.
 • Solar inverter, entegre APP ile dahili Bluetooth bağlantısına sahiptir; DC inverterin yanına gitme zahmetine girmeden performans ve istatistikleri izleyebilirsiniz

 

 

Ağırlık 88kg
Boyut 996x664x368mm,
Garanti 10 Yıl

 

 

 

Garanti Süresi
2 Yıl
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR