TommaTech 230Wp M6 72PM Hücre Half-Cut MB Güneş Paneli
TommaTech 230Wp M6 72PM Hücre Half-Cut MB Güneş Paneli

Mil Enerji 230 Watt Half-Cut Güneş Paneli (ML230-12)

Marka : Mil Enerji
Fiyat : €120,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺4.302,00(KDV Dahil)

 

Mil Enerji 230 Watt  Half-Cut Güneş Paneli

Mil Enerji 230  Watt Half-Cut Monokristal güneş paneli sayesinde daha az maliyet ile daha fazla verime sahip olmuş olursunuz.

Mil Enerji 230  Watt Half-Cut Monokristal güneş panelleri tek kristal hücrelerden yapılmış olup malzeme ve maliyetten kazandırarak belli alanda maksimum enerjiyi sağlar.

Mil Enerji PERC var olan güneş enerjisini geri yansıtarak elektriğe dönüşmesi için yeniden zemin hazırlar.

Mil Enerji Perc Monokristal Güneş panelleri yüksek verimliliği ile mesken, kamp, karavan, yat veof-gird gibi alanların kullanımına uygundur.

Mil Enerji 230  Watt Half-Cut Monokristal  percmono hücresinden oluşan monokristal güneş panelleri kısıtlı çatı yüzeylerinde zorlu hava şartlarına dirençli olup yüksek ısıyı en iyi şartlarda sağlar.

Güneş panellerinde en son teknoloji Half- Cut perc monokristal paneldir. Gölgeleme esnasında oluşan kayıpları diğer panel türlerine göre daha fazla içine çektiğinden kuşkusuz ki en çok tercih edilen panel türüdür.

 

Half-Cut güneş panelleri, hücrelerin yarıya bölünmesinin yanı sıra panelin iç yapısındaki bağlantı şeklinin de özelleştirilmesi nedeniyle gölgelenme etkisi altında normal panellere göre çok daha verimli çalışmaktadır.

Multi Busbar nedir?

Multi Busbar, solar panelde yeni nesil hücre teknolojisidir. Güneş panellerinde hem optik hem de elektriksel kayıpları en aza indirerek güncellenen hücre şekli ve boyutları ile birim alanda en yüksek enerji üretimini sağlar.

 

Mil Enerji Monokristal güneş panelleri ile yüksek dönüşüm verimliliği, kendi kendini temizleyen ve yasıma özelliği olan cam ile mükemmel dayanaklılığı bir arada tercih etmiş olacaksınız.

 

Kolay Kurulum

*15 Yıl Ürün Garantisi
*30 Yıl Performans Garantisi

 

Panel Boyut 706x1588x40
Ağırlık 13

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR