TommaTech Trio Hybrid 10.0kW Üç Faz İnverter
TommaTech Trio Hybrid 10.0kW Üç Faz İnverter

TommaTech Trio Hybrid K 10.0kW Üç Faz İnverter (ONGTT31HY10TTFH)

Marka : TommaTech
Fiyat : €2.575,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺93.987,50(KDV Dahil)

TommaTech Trio Hybrid K 10.0kW Üç Faz İnverter 3-Faz Çıkışlı, yüksek voltaj LifePo4 Batarya giriş Milenerjieticaret'te.

TommaTech Trio Hybrid 10.0kW Üç Faz İnverter

Yeni nesil TommaTech Trio-Hybrid üç fazlı inverter serisi hem konutsal hem de ticari uygulamalar için esnek ve rahatlıkla uygulanabilir çözümler sunmakta. 3kW ve 10 kW arasında 4 adet güç seçeneğine sahip üç fazlı olarak sunulan model 180V ila 950V arasındaki geniş MPPT voltaj aralığıyla maksimum 97.8%’lik yüksek verimlilik sağlayarak en üst düzeyde güneş enerjisi üretimini mümkün hale getirmekte. Ayrıca ticari uygulamalar için birden fazla inverterin paralel olarak bağlanması ile birlikte sisteme uygun depolama seçenekleriyle daha fazla güç çıkışı elde edilebilen kompakt sistemler de oluşturulabilmekte. Ek olarak inverterlerde uzaktan izleme amacıyla Wi-Fi seçeneği de mevcuttur.

  • 3 faz AC çıkış
  • Yüksek verimlilik
  • Uzaktan izleme
  • IP65 koruma
  • Enerji depolama çözümleri

 

1. **Dengesiz Faz Çıkışı:** Üç fazlı sistemler arasında dengesiz yük dağılımını destekleyerek enerji yönetimini optimize eder.

2. **BMS Desteği:** Çift korumalı Batarya Yönetim Sistemi (BMS) ile güvenli ve verimli batarya yönetimi sağlar.

3. **Çoklu İletişim Seçenekleri:** Çeşitli iletişim protokollerini destekleyerek sistem izleme ve uzaktan kontrol imkanı sunar.

4. **Yüksek Depolama Kapasitesi:** Tek bir invertörle 46 kWh depolama kapasitesine ulaşılabilir, bu da büyük enerji ihtiyaçlarını karşılamak için idealdir.

5. **Güç Aralığı:** 5.0 kW ile 10.0 kW arasında değişen güç seçenekleri ile farklı ölçeklerdeki projelere uygun çözümler sunar.

Tüm bu özellikler, TommaTech Trio-Hybrid K 10.0 kW modeli invertörü, esnek, güvenli ve performanslı hale getirir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR