Tescom VM 3600K Axpert Yüksek Voltajlı 3600W Akıllı İnverter
Tescom VM 3600K Axpert Yüksek Voltajlı 3600W Akıllı İnverter

Tescom VM 3600K Axpert Yüksek Voltajlı 3600W Akıllı İnverter (VM 3.6K 450VDC)

Marka : Tescom
İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : €777,00(KDV Dahil)
İndirimli : €639,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺22.908,15(KDV Dahil)

Tescom VM 3600K Axpert Yüksek Voltajlı 3600W Akıllı İnverter

Önemli Not: İnverter Yetkili Servis Tarafından veya Profesyonel Kurulumlucular tarafından devreye alınmalıdır. Yüksek Voltaj girişi olduğundan Ölüm Tehlikesi vardır! Teknik bilgi ve profesyonel tecrübeye sahip değilseniz lütfen alım yapmadan önce bizlerle iletişime geçiniz!

• Android App VM III serisi ile tümleşik Bluetooth arayüzü, mobil izleme için hazır entegre Bluetooth arayüzüdür. Bu teknoloji açık alanda 6 ~ 7m'ye kadar kablosuz iletişim kurulmasını sağlar.
• Çeşitli haberleşmeli ayrılabilir LCD kontrol modülüBu çıkarılabilir LCD kontrol modülü uzak panele çevrilebilir. Kullanıcılar LCD panelini inverterden 20 metreye kadar ulaşılabilir bir alana monte edebilirler.
• USB On-The-Go işlevini desteklerVM III serisi, veri yükleme / indirme işlemlerini kolaylaştırmak için USB On-the-Go işlevini destekler.
• Kullanıcı dostu LCD çalışmasıKullanıcılar şarj akımını, çıkışını kolayca ayarlayabilir veya değiştirebilirKaynak ve şarj cihazı kaynak önceliği, inverter performansını optimize etmek için LCD kontrol paneli üzerinden gerçekleştirilir.
• Değiştirilebilir fan tasarımıVM III serisi, değiştirilebilir fan ile tasarlanmıştır.Bakımı basitleştirir ve bakım maliyetini düşürür.
• BMS için ayrılmış iletişim portu (RS-485, CAN-BUS veya RS-232)Bu üçüncü nesil invertör, BMS için iletişim portuna ayrılmıştır. Detaylı bilgi için lütfen doğrudan satış ile irtibata geçiniz.
• Batarya dengeleme kullanım ömrünü uzatırBu invertör şarj cihazı, akü dengeleme işlevine sahiptir. BuBu fonksiyon, batarya performansını optimize etmek ve hatta kullanım ömrünü uzatmak için sülfatlamanın giderilmesine yardımcı olacaktır.
• Batarya bağımsızlığı Inverter akü bağlı olmadan yüklere PV enerjisinden veya şebekeden güç beslemeye devam edebilir.

Tescom VM 3600K Axpert Yüksek Voltajlı 3600W Akıllı İnverter Genel Özellikleri

Garanti Süresi
2 Yıl
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR