Tam Sinüs Akü Şarjlı Ups İnverter 2000W 12v
Tam Sinüs Akü Şarjlı Ups İnverter 2000W 12v
Tam Sinüs Akü Şarjlı Ups İnverter 2000W 12v
Tam Sinüs Akü Şarjlı Ups İnverter 2000W 12v
Tam Sinüs Akü Şarjlı Ups İnverter 2000W 12v

Tam Sinüs Akü Şarjlı Ups İnverter 2000W 12v (JYPU-2000)

Marka : Alpex
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : €462,00(KDV Dahil)
İndirimli : €369,60(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺13.250,16(KDV Dahil)

Tam Sinüs İnverterler nedir?

  Tam sinüs dalga aynı evdeki şebekeden aldığınız çıkıştır. Çok temiz, düzgün ve en iyisidir. Bu yüzden tüm uygulamalarda sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Cihazlarınız daha az ısınır. Yük olarak motor, klima, buzdolabı çalıştıracaksanız ya da endüstriyel cihaz ve uygulamalar için kesinlikle tam sinüs inverter tavsiye edilir. 

 

  Alpex Tam sinüs Ups İnverterimiz  Sayesinde elektrik kesintilerinden etkilenmeyeceksiniz. Tam sinüs Ups inverterimiz Elektrikler Kesildiği Zaman Devreye Girer ve Önemli Cihazlarınızın Çalışmaya Devam Etmesini Sağlar, Elektrikler Geldiğinde İse Şebekeyi Devreye Alıp Akülerinizi Şarj Etmeye Başlar Tam Sünüs Bir Cihaz Olduğu İçin Gerçek Şebeke Elektriği Üretir Ve Önemli Cihazlarınızda Güvenle Kullanabilirisiniz. Şebekeden Akü Şarj Akımı 15 Amperdir.

 

  Karavanlarınız için tam ihtiyacınız olan bir Cihazdır Ayrıca Karavanlarınızda Akülerinizi şebekeden şarj yapabilmek için ekbir şalter ve şarj adaptörü kullanma sorununuzu ve maliyetinizi ortadan kaldırır kamp alanına karavanınızı bağladığınız zaman otomatik olarak inverter kapanır karavan prizlerinize kamp alanının elektriğini verir ve aynı zamanda aküleri şarja başlar kamp alanından ayrılcağınız zaman kamp alanınızdaki seyyar kabloyu söktüğünüz zaman inverter otomatik olarak çalışmaya başlar istenirse bu model inverterimize 10 metre mesafeli uzaktan kumanda takılabilmektedir. İnverterimizin Şebekeden Akü Şarj Akımı 15 Amperdir.

 

Kullanım Alanları

Bilgisayar Sistemleri

Kamera Güvenlik Sistemleri

Alarm Sistemleri

Kombi Ve Kazan Sistemleri

Karavanlar

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR