1 Palet Gazioğlu Solar Güneş Paneli Half Cut Monokristal 450 Wp
1 Palet Gazioğlu Solar Güneş Paneli Half Cut Monokristal 450 Wp

1 Palet Gazioğlu Solar Güneş Paneli Half Cut Monokristal 455 Wp (GSE HC 455 MP)

Fiyat : €2.810,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺102.565,00(KDV Dahil)

Gazioğlu Solar Half-Cut Monokristal Percmono Güneş Paneli

Gazioğlu Solar 455 Watt Half-Cut Monokristal güneş paneli sayesinde daha az maliyet ile daha fazla verime sahip olmuş olursunuz.

Gazioğlu Solar 455 Watt Half-Cut Monokristal  güneş panelleri tek kristal hücrelerden yapılmış olup malzeme ve maliyetten kazandırarak belli alanda maksimum enerjiyi sağlar.

Gazioğlu Solar PERC var olan güneş enerjisini geri yansıtarak elektriğe dönüşmesi için yeniden zemin hazırlar.

Gazioğlu Solar Perc Monokristal Güneş panelleri yüksek verimliliği ile mesken, ticari, endüstriyel, kamp, karavan, yat ve of-gird gibi alanların kullanımına uygundur.

Gazioğlu Solar 455 Watt Half-Cut Monokristal  Percmono hücresinden oluşan monokristal güneş panelleri kısıtlı çatı yüzeylerinde zorlu hava şartlarına dirençli olup yüksek ısıyı en iyi şartlarda sağlar.

Güneş panellerinde en son teknoloji Half- Cut perc monokristal paneldir. Gölgeleme esnasında oluşan kayıpları diğer panel türlerine göre daha fazla içine çektiğinden kuşkusuz ki en çok tercih edilen panel türüdür.

 

Half-Cut güneş panelleri, hücrelerin yarıya bölünmesinin yanı sıra panelin iç yapısındaki bağlantı şeklinin de özelleştirilmesi nedeniyle gölgelenme etkisi altında normal panellere göre çok daha verimli çalışmaktadır.

Multi Busbar nedir?

Multi Busbar, solar panelde yeni nesil hücre teknolojisidir. Güneş panellerinde hem optik hem de elektriksel kayıpları en aza indirerek güncellenen hücre şekli ve boyutları ile birim alanda en yüksek enerji üretimini sağlar.

 

Gazioğlu Solar Monokristal güneş panelleri ile yüksek dönüşüm verimliliği, kendi kendini temizleyen ve yasıma özelliği olan cam ile mükemmel dayanaklılığı bir arada tercih etmiş olacaksınız.
Sadece Paletli Satış Yapılmaktadır. Fiyat 25 Adet için geçerlidir.


 

Teknik Özellikler
 

Net Ağırlık 24 Kg
Boyutlar(w*d*h) 2096*1040*40 mm


Not:
Kargo sırasında meydana gelebilecek kırılmalardan, hasarlardan MİL ENERJİ sorumlu değildir.

Güneş Paneli Gücü
0-99 Watt 200 Watt 225 Watt 230 Watt 330 Watt 375 Watt 400 Watt 405 Watt 450 Watt 455 Watt 540 Watt 99-199 Watt
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR