Sofar Solar HYD 20KTL-3PH Hibrit Trifaze Inverter
Sofar Solar HYD 20KTL-3PH Hibrit Trifaze Inverter
Sofar Solar HYD 20KTL-3PH Hibrit Trifaze Inverter

Sofar Solar HYD 20KTL-3PH Hibrit Trifaze Inverter (HYD-20KTL-3PH)

Fiyat : €0,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Sofar Solar HYD 20KTL-3PH Hibrit Trifaze Inverter

Ürün avantajları
Optimum performans için çeşitli çalışma modları
Şebeke dışı çıkış dengesiz yüke bağlanabilir,
üç fazlı ayrı çıkış desteklenir
2 MPPT'ye kadar esnek bir yapılandırmaya olanak tanır
Çoklu paralel sistemler, daha esnek sistem çözümleri
Maksimum iki akü girişi
Daha yüksek kontrol hassasiyeti sağlayan tamamen dijital çalışma

 

 

Üç fazlı hibrit İnvertör - şebeke içi ve şebeke dışı işlevlerle PV kurulumunuzda enerji depolamayı etkinleştirmek için mükemmel çözüm
HYD 5K...20KTL-3PH, güneş enerjisi ve depolama uygulamaları için 3 fazlı, çok yetenekli bir hibrit inverterdir. Şebeke kesintileri sırasında, entegre EPS portu aracılığıyla 10 ms içinde 20 kW'a kadar dengesiz 3 fazlı acil durum güç kaynağı (EPS) sağlayabilir.

İki MPPT ve iki bağımsız akü portu (10K ila 20KTL modellerinde), akü kapasitesinin 2,5 kWh'lik adımlarla çoklu konfigürasyonlarına izin verir.

EPS ve AC portuna paralel olarak 10 adede kadar invertör bağlanabilir, bu da bu cihazı mikro-şebeke kurulumları için ideal hale getirir (şebeke içi veya dışı)

Entegre enerji yönetim sistemi, otomatik kendi kendine kullanım modu da dahil olmak üzere kullanıcı deneyimini optimize eden çeşitli kullanıcı dostu modlara sahiptir. Kullanıcı ayrıca farklı saat ve/veya tarih aralıkları veya haftanın günü kuralları belirleyebilir.

Tüm modlar geniş LCD ekranda kolayca yapılandırılabilir. Diğerlerinin yanı sıra, bu inverter SOFARSOLAR'ın yüksek voltajlı enerji depolama sistemleri ile uyumludur: GTX 3000-H ve BTS batarya sistemi. İnverterle birlikte, inverteri kolayca bağlamak için bir WiFi çubuğu teslim edilir

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR