Zendure SuperBase M 1000W Taşınabilir Güç Kaynağı
Zendure SuperBase M 1000W Taşınabilir Güç Kaynağı
Zendure SuperBase M Taşınabilir Güç Kaynağı
Zendure SuperBase M Taşınabilir Güç Kaynağı
Zendure SuperBase M Taşınabilir Güç Kaynağı

Zendure SuperBase M 600W Taşınabilir Güç Kaynağı (SuperBase600M)

Marka : Zendure

Hafiflik ve Yerden Tasarruf

SuperBase 600M, aynı kapasite aralığındaki ürünlerden %62 daha küçüktür. Taşıması kolaydır ve arabanıza rahatça sığar, temel ihtiyaçlarınız için yer bırakır. 6 kg ağırlık , SuperBase 600M'nin şimdiye kadar yapılmış en taşınabilir güç kaynağı olmasını sağlar.

Aydınlatma ve Acil Durum Sinyal Modu: SB600M'nin arkasında büyük bir lamba bulunur. 36 LED ampul, 4 parlaklık seviyesi ve acil durum sinyal modu ile donatılmıştır. 10W LED lambası bir el feneri gibi kullanılabilir. Tamamen şarj olduğunda dahili lamba bir haftaya kadar kullanılabilir. Işıksız veya ani elektrik kesintisi ile karşılaşabileceğiniz kamp alanlarınız için uygun.

9 Çıkış Portu: SB600M, 9 çıkış portu ile donatılmıştır. Sinüs dalgası AC çıkışı ve çoklu protokol USB bağlantı noktası, aynı anda elektrikli cihazlara güç sağlayabilir ve akıllı telefonlar gibi dijital cihazları şarj edebilir.


4 Şarj Yöntemi: DC şarjı / solar şarjı / C Tipi şarjı / puro soketi şarjını, toplam 4 şarj yöntemini destekler. ZENDURE güneş panelleri ile çevre dostu yenilenebilir enerji ile kamp ve outdoor aktivitelerin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca DC girişi ile puro prizi girişi aynı anda kullanılarak sadece 4,5 saatte tamamen şarj edilebilmektedir.

Zendure SuperBase M 600W Taşınabilir Güç Kaynağı Avantajları

Soğuk Ortamlarda Şarj: SuperBase M, -10 ila 40°C'ye kadar zorlu ortamlarda kullanılabilir. İşin sırrı, alüminyum gövde ve ısı dağıtma performansının onu dış darbelere ve sıcaklık değişimlerine karşı dayanıklı hale getirmesi ve 8 katmanlı güvenlik sistemidir. içeride her zaman en iyi performansı ve uzun ömrü elde eder.

SuperBase M küçük olabilir, ancak favori cihazlarınız için çok sayıda bağlantıya sahiptir. Saf sinüs dalgalı AC çıkışı ve çok protokollü USB bağlantı noktalarıyla, aynı anda ev aletlerini kolayca çalıştırabilir ve el tipi temel öğeleri şarj edebilirsiniz.

Zendure SuperBase M 600W Taşınabilir Güç Kaynağı Özellikleri

Metal Tasarım, Tarz Dayanıklılıkla Buluşuyor

Her iyi maceracı nasıl korunacağını bilir. SuperBase M, metal bir muhafazaya ve dışarıda ciddi koruma için havalandırmasız bir tasarıma sahiptir. İçeride, sekiz farklı koruma ve güvenlik teknolojisi, en üst düzeyde performans ve uzun bir ürün ömrü sağlamak için birlikte çalışır.

Toz geçirmez Tasarım

Çoğu güç istasyonunda ısıyı yönetmek için havalandırma delikleri ve yerleşik bir fan bulunur, ancak bu her zaman kumlu veya tozlu ortamlar için ideal değildir. SuperBase M tamamen kapalıdır, bu nedenle toz ve kalıntılar hassas dahili bileşenlere ulaşamaz.

Teknik Bilgi

 
Garanti Süresi
2 Yıl
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR