Zendure SuperBase M 1000W Taşınabilir Güç Kaynağı
Zendure SuperBase M 1000W Taşınabilir Güç Kaynağı
Zendure SuperBase M Taşınabilir Güç Kaynağı
Zendure SuperBase M Taşınabilir Güç Kaynağı
Zendure SuperBase M Taşınabilir Güç Kaynağı

Zendure SuperBase M 1000W Taşınabilir Güç Kaynağı (SuperBase1000M)

Marka : Zendure

Zendure SuperBase M 1000w Taşınabilir Güç Kaynağı

 

Küçük, Taşınabilir, Yerden Tasarruflu: Piyasadaki en küçük 1000Wh elektrik santrali, benzer markalardan %62 Daha Küçük, %43 daha hafif.

Fansız, Süper Sessiz : 30dB'den daha az SuperBase M, huzurlu bir gece uykusu için fısıltı kadar sessizdir.

Araç dostu : SuperBase M, çoğu aracın orta konsoluna kolayca sığar. Ve 12.6V/8A araç şarj bağlantı noktası kullanılarak tam şarj sadece on saat uzaklıktadır.

Aynı Anda Birden Fazla Cihaza Güç Verin: 2*AC bağlantı noktası, 1*100W PD USB-C bağlantı noktası, 3*12W USB-A bağlantı noktası, 1*126W araba soketi bağlantı noktası, 2*DC bağlantı noktası ile aynı anda 9 cihaza güç sağlayabilir.

1.000W/600W AC Çıkış : Aynı anda ev aletlerini kolayca çalıştırabilir ve el aletlerini şarj edebilirsiniz.

Zendure SuperBase M 1000W Taşınabilir Güç Kaynağı Avantajları

 

 

Minik, Taşınabilir, Yerden Tasarruflu

SuperBase 1000M, piyasadaki benzer markalardan %62 daha küçüktür. Yola çıktığınızda, taşımanın çok kolay olduğunu ve arabanızın kabinine rahatça sığdığını göreceksiniz, böylece ihtiyacınız olan şeyler için daha fazla alana sahip olacaksınız. 

 

Ses 30dB'den az

Çoğu güç istasyonunda fanlar ve 60 dB'den fazla gürültü üretebilen diğer gürültülü parçalar bulunur. SuperBase M'nin fansız tasarımı, gürültü olmadan taşınabilir gücün keyfini çıkarmanızı sağlar.

 

Arabanızda Sorunsuz Şarj

Bu küçücük boyutuyla, 12,6V/8A araç portu ≤ 10 saat üzerinden tam şarjlı olarak kol dayama kutunuza veya yolcu koltuğunuza kolayca koyabilirsiniz.

 

 

Cihazlarınızla Birlikte Olur

SuperBase M küçük olabilir, ancak favori cihazlarınız için çok sayıda bağlantıya sahiptir. Saf sinüs dalgalı AC çıkışı ve çok protokollü USB bağlantı noktalarıyla, aynı anda ev aletlerini kolayca çalıştırabilir ve el tipi temel öğeleri şarj edebilirsiniz.

 

Zendure SuperBase M 1000W Taşınabilir Güç Kaynağı Genel Özellikleri

 

Taşınabilir Sürdürülebilir Enerji

Zendure 100W veya 200W güneş panelleri ile bir sonraki kamp gezinizi veya açık hava maceranızı sürdürülebilir enerjiden yararlanırken güçlendirebilirsiniz. İster dizüstü bilgisayarınızı şarj ediyor olun ister sabah kahvenizi hazırlıyor olun, SuperBase M'li bir güneş enerjisi paketi sizi devam ettirecektir.

 

1.016Wh/607Wh Kapasite

SuperBase M'de dahili bir fan bulunmadığından, daha büyük bir pil için içeride daha fazla alan vardır. SuperBase M ile aynı kapasiteye sahip diğer güç istasyonlarının daha büyük ve ağır olma eğiliminde olmasının nedeni budur. SuperBase M, kapasiteden ödün vermeden daha küçük ve daha hafiftir.

*Eklenen şekil SuperBase 1000M'nin teorik verilerini göstermektedir.

Zendure SuperBase M 1000W Taşınabilir Güç Kaynağı Özellikleri

Metal Tasarım, Tarz Dayanıklılıkla Buluşuyor

Her iyi maceracı nasıl korunacağını bilir. SuperBase M, metal bir muhafazaya ve dışarıda ciddi koruma için havalandırmasız bir tasarıma sahiptir. İçeride, sekiz farklı koruma ve güvenlik teknolojisi, en üst düzeyde performans ve uzun bir ürün ömrü sağlamak için birlikte çalışır.

 

Toz geçirmez Tasarım

Çoğu güç istasyonunda ısıyı yönetmek için havalandırma delikleri ve yerleşik bir fan bulunur, ancak bu her zaman kumlu veya tozlu ortamlar için ideal değildir. SuperBase M tamamen kapalıdır, bu nedenle toz ve kalıntılar hassas dahili bileşenlere ulaşamaz.

Parlak LED Lamba

SuperBase M'nin arka panelinde, dört parlaklık seviyesi ve bir acil durum sinyal modu olan 10W'lık bir LED lamba bulunur. Tam olarak şarj edilmiş bir SuperBase 1000M, yerleşik lambayı bir haftaya kadar çalıştırabilir.

 

Teknik Bilgi

Zendure SuperBase M 1000W Taşınabilir Güç Kaynağı Teknik Bilgileri

 

 

Garanti Süresi
2 Yıl
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR