Victron Quattro İnverter/Şarj Cihazı 12/5000/220-100/100
Victron Quattro İnverter/Şarj Cihazı 12/5000/220-100/100

Victron Quattro İnverter/Şarj Cihazı 12/5000/220-100/100 (QUA125020000 )

Fiyat : €3.908,47(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺140.118,65(KDV Dahil)

ÜRÜN KODU: QUA125020000 

Victron Quattro 12/5000/220-100/100 İnvertör/Şarj Cihazı  Lityum İyon pillerle uyumlu

Çok işlevli
MultiPlus'a benzer şekilde Quattro da kombine bir invertör ve şarj cihazıdır. Ayrıca iki AC girişini kabul edebilir ve aktif kaynağa otomatik olarak bağlanabilir. Pek çok özelliği arasında gerçek sinüs dalgalı invertör, uyarlanabilir şarj, hibrit PowerAssist teknolojisinin yanı sıra üç veya ayrık fazlı çalışma ve paralel çalışma gibi çoklu sistem entegrasyon özellikleri yer alır.

İki AC Girişi ve iki AC Çıkışı
Quattro, iki bağımsız AC kaynağına, örneğin kıyı tarafındaki güç kaynağına ve bir jeneratöre veya iki jeneratöre bağlanabilir. Quattro otomatik olarak aktif kaynağa bağlanacaktır. Ana çıkış kesintisiz işlevselliğe sahiptir. Şebeke arızası veya kıyı veya jeneratör gücü bağlantısının kesilmesi durumunda Quattro, bağlı yüklerin beslemesini üstlenir. Bu o kadar hızlı gerçekleşir ki (20 milisaniyeden az), bilgisayarlar ve diğer elektronik ekipmanlar kesintisiz olarak çalışmaya devam eder. İkinci çıkış yalnızca Quattro'nun girişlerinden birinde AC mevcut olduğunda canlıdır. Bu çıkışa klima, su ısıtıcısı gibi aküyü boşaltmaması gereken yükler bağlanabilir.

Benzersiz PowerAssist özelliği
Quattro, jeneratör veya kıyı güç bağlantısı gibi sınırlı bir AC kaynağının aşırı yüklenmesini önleyecektir. İlk olarak, aksi takdirde aşırı yük meydana geldiğinde akü şarjı otomatik olarak azaltılacaktır. İkinci seviye, aküden alınan güçle jeneratörün veya kıyı tarafındaki kaynağın çıkışını artıracaktır.

Paralel çalışma sayesinde neredeyse sınırsız güç
Daha yüksek güç çıkışı elde etmek için 6 adede kadar Quattro paralel olarak çalışabilir. Üç fazlı veya ayrık fazlı çalışma da mümkündür. Hangi modellerin paralelleme, üç fazlı ve bölünmüş faz özelliklerine sahip olduğunu görmek için lütfen veri sayfalarımızı kontrol edin.

Uzaktan İzleme ve Kontrol
Bir GX cihazı (örn. Cerbo GX) ile birleştirildiğinde, ücretsiz VRM uygulamasını ve ücretsiz VRM portalı web sitesini kullanarak Quattro'nuzu ve sisteminizi veya sistemlerinizi yerel olarak (LAN) veya internet aracılığıyla dünyanın herhangi bir yerinden uzaktan izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. Erişim birden fazla işletim sistemi için telefon, tablet, dizüstü bilgisayar veya PC'den yapılabilir. Quattro'nuzu ayarlamaktan yedek jeneratörü otomatik olarak başlatmaya ve daha fazlasına kadar kontrol seviyesinin sonu yoktur.

Garanti Süresi
5 Yıl
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR