Victron Energy LiFePO4 - Lityum Akü 25,6V / 200Ah Smart
Victron Energy LiFePO4 - Lityum Akü 25,6V / 200Ah Smart
Victron Energy LiFePO4 - Lityum Akü 12,8V / 160Ah Smart

Victron Energy VE.Bus BMS V2 (BMS300200200)

Fiyat : €195,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺7.117,50(KDV Dahil)

 

 

VE.Bus BMS ve VE.Bus BMS V2, Victron invertörleri ya da VE.Bus iletişimli invertör/şarj cihazları olan sistemlerde tekli veya çoklu Victron Lithium Battery Smart 12,8 V & 25,6 V (LiFePO4 veya LFP) ile arayüz oluşturmak ve bunları korumak üzere tasarlanan Akü Yönetim Sistemleridir (BMS). Aküleri bireysel hücrelerin aşırı voltajı veya düşük voltajına ve ayrıca aşırı sıcaklık veya düşük sıcaklık koşullarına karşı izler ve korur.

Akü veya akülerin durumuna göre BMS şunları yapar:

  • Düşük voltaj durumuna yaklaşan bir hücre hakkında uyarı vermek için bir ön alarm oluşturur.
  • VE.Bus invertörler veya VE.Bus aracılığıyla invertörler/şarj cihazlarına doğru invert işlemini devreden çıkarır ve düşük voltaj durumundaki bir hücre için “Yük Kesme” aracılığıyla diğer yükleri keser.
  • VE.Bus invertörler veya VE.Bus aracılığıyla invertörler/şarj cihazlarının şarj olmasını engeller ve aşırı voltaj, düşük sıcaklık veya aşırı sıcaklık durumundaki bir hücre için “Şarj Kesme” aracılığıyla diğer şarj cihazlarını keser.
  • Uzaktan açma/kapama terminalleri.
  • VE.Direct ve VE.Can güneş enerjisi cihazlarını bir GX cihazıyla devreden çıkarma becerisi.
  • VE.Bus invertör/şarj cihazının Digital Multi Control, VE.Bus Smart güvenlik cihazı ve/veya bir GX cihazı gibi çoklu cihazlardan kontrolü.
  • Sistem kapanması durumunda bir GX cihazının güç almaya devam etmesine olanak tanıyan yardımcı güç giriş ve çıkış terminalleri.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR