Victron Energy SmartSolar MPPT 100/30 Şarj Kontrol Cihazı
Victron Energy SmartSolar MPPT 100/30 Şarj Kontrol Cihazı
Victron Energy SmartSolar MPPT 100/30 Şarj Kontrol Cihazı
Victron Energy SmartSolar MPPT 100/30 Şarj Kontrol Cihazı
Victron Energy SmartSolar MPPT 100/30 Şarj Kontrol Cihazı

Victron Energy SmartSolar MPPT 100/30 Şarj Kontrol Cihazı (SCC110030210)

Fiyat : €162,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺5.807,70(KDV Dahil)

ÜRÜN KODU: 
SCC110030210

Victron Energy SmartSolar MPPT 100/30 Şarj Kontrol Cihazı

Victron Mppt 100/30 şarj kontrol cihazı özellikleri

Nominal PV Gücü : 440W/12V - 880W/24V

5 Yıl Garantili

Mppt Şarj Kontrol Cihazı Garanti Koşulları

Victron Energy, ürünlerinin 5 yıl süreyle işçilik ve malzeme hataları içermediğini garanti eder.

Victron Energy fatura tarihinden itibaren maksimum 66 ay olmak üzere son kullanıcı tarafından satın alma tarihi. Bununla ilgili istisnalar şunlardır: kurşun asitli aküler; Son kullanıcı tarafından satın alındığı tarihten itibaren 2 yıl, Victron Energy fatura tarihinden itibaren maksimum 30 ay, Lityum-iyon piller; Son kullanıcı tarafından satın alma tarihinden itibaren 3 yıl. Pil garantisi talebinde bulunurken bu doğru pil kullanım kanıtı gereklidir.

Bu süre zarfında Victron Energy, kendi seçimine bağlı olarak, kusurlu ürünü ücretsiz olarak onaracak veya değiştirecektir. Garanti, sökme, nakliye ve yeniden kurulum gerçekleştirmeyi veya tazmin etmeyi içermez. Bu garanti, birimin içeride veya dışarıda herhangi bir fiziksel hasar veya değişikliğe uğraması durumunda geçersiz sayılır ve aşağıdaki gibi uygunsuz kullanımdan kaynaklanan hasarları kapsamaz:

• Pil kutuplarının tersi.

• Yetersiz bağlantı.

• Mekanik şok veya deformasyon.

• Yoğuşma ile sıvı veya oksidasyon ile temas.

• Uygunsuz ortamda kullanım (toz, aşındırıcı buhar, nem, yüksek sıcaklık, biyolojik istila ...).

• Yıldırımdan dolayı kırılma veya hasar.

• Yetersiz sıkma nedeniyle bağlantı terminalleri ve vidalar hasar görmüş veya aşırı ısınma gibi diğer hasarlar.

• Yıldırım (ters polarite, harici nedene bağlı aşırı voltaj) dışındaki herhangi bir elektronik kırılma için, dahili kontrol diyotunun ve giriş / çıkış X ve Y kapasitörlerinin durumu garantiyi belirler.

Bu garanti, ürünün Victron Energy veya yetkili Yetkili Servis Ortaklarından biri dışında başka biri tarafından yanlış kullanıldığı, ihmal edildiği, yanlış kurulduğu veya onarıldığı durumlarda geçerli olmayacaktır. Garantiye hak kazanmak için ürünün sökülmemesi veya üzerinde değişiklik yapılmaması gerekir.

Onarım veya değiştirme yegane çözümlerimizdir ve Victron Energy, ihmal veya hatadan kaynaklanan doğrudan, arızi, özel veya sonuç olarak ortaya çıkan hasarlardan sorumlu olmayacaktır.

Victron Energy, onarılan ürünlerden çıkarılan tüm parçaların sahibidir. Victron Energy, garantili onarımları gerçekleştirirken ve bina yenileme ürünlerini gerçekleştirirken çeşitli üreticiler tarafından üretilen yeni veya yenilenmiş parçalar kullanır. Victron Energy bir ürünün bir parçasını onarır veya değiştirirse, garanti süresi uzatılmaz. Değiştirilmesi durumunda, yeni bileşenin ilk garanti süresi üzerinde etkisi olmaksızın 6 aylık bir garantisi vardır.

Tüm çareler ve tazminat tedbirleri yukarıdakilerle sınırlıdır.

Victron Energy, bu tür hasarların olasılığı bildirilmiş olsa bile, sonuçta ortaya çıkan, arızi, koşullu veya özel hasarlardan hiçbir durumda sorumlu olmayacaktır. Belirli bir amaca uygunluk ve ticarete elverişlilik garantileri dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, kanun, işlem seyri, performans ticaret kullanımı veya başka bir şekilde ortaya çıkan açık veya zımni tüm diğer garantiler, süre olarak bir süre ile sınırlıdır. Satın alma tarihinden itibaren iki (2) yıl.

 

Garanti Süresi
5 Yıl
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR