Victron Energy SmartSolar 100/15 Şarj Regülatörü MPPT 12/24V
Victron Energy SmartSolar 100/15 Şarj Regülatörü MPPT 12/24V

Victron Energy SmartSolar 100/15 Şarj Regülatörü MPPT 12/24V (SCC110015060R)

Fiyat : €94,11(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺3.434,91(KDV Dahil)

ÜRÜN KODU: 

SCC110015060R

Victron Energy SmartSolar MPPT 100/15 Şarj Regülatörü

Solar şarj cihazı, güneş panellerinden gelen enerjiyi toplar ve akülerinizde depolar. En yeni ve en hızlı teknolojiyi kullanan SmartSolar bu enerji toplama işlemini maksimum seviyeye çıkarır ve aküyü en kısa sürede tamamen şarj eder. SmartSolar akünün sağlığını korur ve hizmet ömrünü uzatır.

MPPT: Ultra hızlı Maksimum Güç Noktası İzleme

 

 

MPPT teknolojisi, solar panellerinizin (PV) voltaj ve akım çıkışını sürekli izleyerek panellerin topladığı her damla gücün alınabilmesini ve depolanabilmesini sağlar. Bunun avantajı özellikle havanın parçalı bulutlu olduğu ve ışık yoğunluğunun sürekli değiştiği zamanlarda fark edilir.

 

 

Uzaktan İzleme ve Kontrol

 

Bir Bluetooth güvenlik cihazı takıp bunu VictronConnect aracılığıyla akıllı telefon veya başka bir aygıtınızla eşleştirerek SmartSolar MPPT şarj cihazının kapsamlı özelliklerini uzaktan kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz. Tesisatınız internette Victron Uzaktan Yönetim Portalına (VRM) bağlanmışsa MPPT'nin tüm işlevlerine dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden erişebilirsiniz, üstelik her iki hizmet de ücretsizdir. Hiçbir internet bağlantısının veya yakınlarda telefon sinyalinin olmadığı uzak tesisatlarda ise, opsiyonel sunulan bir LoRaWAN(uzun menzilli geniş alan ağı) aygıtı ile Bluetooth eşleştirmesi yaparak MPPT'nizi izleyebilirsiniz.
 

 

Yük çıkışı

 

 

Akıllı yük çıkışı işlevi, akülerin "boş" çalıştırılmak nedeniyle hasar görmesini önler. SmartSolar'ın bir yükün bağlantısını kestiği voltajı yapılandırabilir ve böylece akülerinizin çok fazla boşalmasını önleyebilirsiniz. Faydalı bir ipucu: SmartSolar aküyü her gün %100 şarj etmeye çalışır. Olumsuz hava koşulları nedeniyle bunu yapamadığı zamanlarda ise, bağlantı kesme voltajını, başarılı olana kadar her gün yükseltir. Akünüzün sağlığını koruyup hizmet ömrünü uzattığından bu özelliğe BatteryLife adını verdik.

 

 

Garanti Süresi
5 Yıl
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR