Victron Energy MultiPlus İnvertör/Şarj Cihazı 12/2000/80-32
Victron Energy MultiPlus İnvertör/Şarj Cihazı 12/2000/80-32

Victron Energy MultiPlus İnvertör/Şarj Cihazı 12/2000/80-32 (PMP122200000)

Victron Energy MultiPlus 12/2000/80-32  Ürün Özellikleri

Victron MultiPlus II invertör ve şarj cihazı özelliklerinin bir araya geldiği çok fonksiyonlu bir cihazdır.

PowerControl ve PowerAssist gibi son derece önemli iki özellik Multiplus II benzersiz yapar. PowerAssist özelliği güç kapasitesini yükseltmeyi sağlarken PowerControl özelliği aşırı yüklenmeyi önler.

Şebekeye bağlı olmadan şebekeye bağlı PV ve diğer enerji sistemlerinde kullanılabilir. Güneş enerjili sarj kontrol birimiyle ve şebeke bağlantılı invertörle uyumludur.

İki AC çıkışı sayesinde erhangi bir güç kesintisi yaşadığınız durumlarda 20 milisaniye gibi kısa bir sürede enerji beslemesini bağlı yüklere taşır. Böylece elektronik cihazlarınız kesintiye uğramadan çalışmaya devam eder.

Daha yüksek güç çıkışı sağlaması amacıyla paralel çalışma özelliği ile 6 üniteye desteklenebilir. Örneğin, altı adet 48/5000/70 ünite, 420 Amper şarj kapasitesiyle 25 kW / 30 kVA'lık çıkış gücü sağlar.

Absorption, float ve storage 3 fazlı şarj etme özelliği vardır.

Yerinde sistem yapılandırma, çeşitli izleme ve kontrol seçenekleri mevcuttur: Color Control GX, Venus GX, Octo GX, CANvu GX, dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar, Bluetooth (isteğe bağlı VE.Bus Smart güvenlik cihazı ile), Akü Monitörü, Dijital Çoklu Kontrol Paneli.

Aynı zamanda uzaktan izleme ve kontrol yapılabilir. Bunun için Control GX ürününü kullanarak internete bağlanmak gerekir. Böylece sistemlere uzaktan erişebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Victron Energy MultiPlus 12/2000/80-32 Kullanım Alanı

Motorlu evlerde ihtiyaç duyulan iki cihazı bir arada bulunduruyor olması sebebiyle sık tercih edilmektedir. Profesyonel denizcilik uygulamaları ya da taşıt ve kara üzerinde şebekeden bağımsız uygulamalarda invertör ve şarj cihazı olarak kullanılmaktadır. 
Garanti Süresi
5 Yıl
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR