Victron Energy 12V/220Ah Gel Deep Cycle Battery
Victron Energy 12V/220Ah Gel Deep Cycle Battery

Victron Energy 12V/220Ah Gel Deep Cycle Battery (BAT412201104)

Fiyat : €689,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺24.700,65(KDV Dahil)

ÜRÜN KODU: BAT412201104

Victron 12V/220Ah GEL Derin Döngülü Akü

Yalıtımlı (VRLA) GEL Aküler
GEL model serisi, en iyi derin döngü dayanıklılığını ve genel olarak daha uzun ömrü sunar. Burada elektrolit jel halinde immobilize edilir. Jel aküler genel olarak AGM akülerden daha uzun servis ömrüne ve daha iyi çevrim kapasitesine sahiptir.

VRLA teknolojisi
VRLA, Valf Düzenlemeli Kurşun Asit anlamına gelir; bu, akülerin mühürlü olduğu anlamına gelir. Gaz, yalnızca aşırı şarj veya hücre arızası durumunda emniyet valflerinden kaçacaktır. VRLA aküleri ömür boyu bakım gerektirmez.
 
Düşük Kendiliğinden Deşarj
Kurşun kalsiyum ızgaraların ve yüksek saflıkta malzemelerin kullanılması nedeniyle, Victron VRLA aküleri yeniden şarj edilmeden uzun süre saklanabilir. Kendi kendine deşarj oranı 20°C'de ayda %2'den azdır. Sıcaklıktaki her 10°C artışta kendi kendine deşarj iki katına çıkar. Bu nedenle Victron VRLA pilleri, serin koşullar altında saklanmaları halinde yeniden şarj edilmeden bir yıla kadar saklanabilir.
AGM Akü serisi çok düşük iç dirence sahiptir ve bu da onları invertörler, iticiler ve vinçler gibi yüksek akım deşarj uygulamaları için özellikle uygun kılar.

Olağanüstü Derin Deşarj Kurtarma
Victron VRLA aküleri, derin veya uzun süreli deşarjdan sonra bile olağanüstü deşarj kurtarma özelliğine sahiptir. Yine de sürekli olarak derin ve uzun süreli deşarj, tüm kurşun asit akülerin hizmet ömrü üzerinde çok olumsuz bir etkiye sahiptir; Victron aküleri de istisna değildir.

Teknoloji: düz plaka GEL
Terminaller: bakır
Nominal kapasite: 20 saat. 25°C'de deşarj
Şamandıra tasarım ömrü: 20°C'de 12 yıl
Döngü tasarımı ömrü:   %80 deşarjda 500 döngü; %50 deşarjda 750 döngü; %30 deşarjda 1800 döngü.

Yüksek saflıkta malzemelerin ve kurşun kalsiyum ızgaraların kullanılması, AGM ve GEL akülerin özellikle düşük kendi kendine deşarj olmalarını sağlar, böylece uzun süre şarj olmadan sönmezler.
Aküler, mümkün olan en iyi bağlantı temasını sağlayan ve akü terminallerine olan ihtiyacı ortadan kaldıran M8 delikli, düz bakır terminallerle birlikte verilir.
Aküler, ABS yanmaz kaplarda hem CE hem de UL spesifikasyonlarıyla uyumludur ve Victron'un 2 yıllık dünya çapında garantisiyle birlikte gelir.

Boyutlar, mm: (U x G x Y): 522 x 238 x 240
Ağırlık: 66 kg

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR