Victron Cerbo Gx Sistem İzleme Cihazı
Victron Cerbo Gx Sistem İzleme Cihazı
Victron Cerbo Gx Sistem İzleme Cihazı
Victron Cerbo Gx Sistem İzleme Cihazı

Victron Cerbo Gx Sistem İzleme Cihazı (BPP900450100)

Fiyat : €360,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺12.906,00(KDV Dahil)

Katalog Bilgisi

 

 

 

ÜRÜN KODU: BPP900450100

Victron Cerbo Gx Sistem İzleme Cihazı

Bu tamamen yeni iletişim merkezi, nerede olursanız olun sisteminiz üzerinde her zaman mükemmel kontrole sahip olmanızı sağlar ve performansını en üst düzeye çıkarır. 

Victron Uzaktan Yönetim ( VRM ) portalımız üzerinden bağlanın veya ek Bluetooth özelliği sayesinde ayrı GX Touch , bir MFD veya VictronConnect Uygulamamızı kullanarak doğrudan erişin . 

GX serisine yapılan bu son ekleme, en iyi bağlantı özelliklerini bir araya getirerek akıllı güç çözümlerini her şekilde yeniden tanımlıyor.

Mükemmel izleme ve kontrolPilin şarj durumunu, güç tüketimini, PV'den, jeneratörden ve ana şebekeden güç hasadını anında izleyin veya tank seviyelerini ve sıcaklık ölçümlerini kontrol edin.

 Kıyı güç girişi akım limitini, (otomatik) jeneratörü/jeneratörleri kolayca kontrol edin veya sistemi optimize etmek için herhangi bir ayarı değiştirin. 

Uyarıları takip edin, tanılama kontrolleri yapın ve sorunları uzaktan çözün. Cerbo GX, herhangi bir güç sorununu zahmetsiz bir deneyime dönüştürür.

Sistem performansınızı en üst düzeye çıkarınCerbo GX, sistem bileşenlerinizin performansını gerçek zamanlı olarak en üst düzeye çıkarır ve onları mükemmel ayarda tutar. Çift Çekirdekli İşlemcisi ve ilave bir CAN-bus bağlantı noktasının eklenmesiyle artık daha da büyük sistemleri destekleyebilirsiniz; yönetilen (lityum) pilleri yakından takip edin, ikinci bağlantı noktası ise 25'e kadar aynı anda bağlı VE.Can solar şarj cihazını destekleyebilir. Yeni NMEA 2000 çıkış desteği, GX'in herhangi bir tekne ağına kolayca entegre edilmesini sağlar. Dört tank ve dört sıcaklık bağlantı noktasının yanı sıra 3 VE.Direct bağlantı noktası, 3 USB bağlantı noktası, 4 dijital giriş ve 2 röle, kontrolü yeni bir düzeye genişletmenize olanak tanır.Sistem performansını en üst düzeye çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

 

Garanti Süresi
5 Yıl
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR