Fiamm Agm Akü 12V 95aH
Fiamm Agm Akü 12V 95aH

Fiamm Agm Akü 12V 95aH (12FHC95)

Marka : Fiamm Akü
İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : €550,00  + KDV
İndirimli : €300,00  + KDV
KDV Dahil : ₺6.266,33
TL Fiyat : ₺6.266,33(KDV Dahil)
:

Fiamm Agm Akü  (95 Ah 12V)

AGM aküleri üstün performans ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Güneş enerjisi Off Grid akülü sistemlerde Amorti süresini düşürerek uzun yıllar boyunca kesintisiz enerji depolamanızı ve kullanmanızı sağlar.

Diğer marka akülere göre amper güçlerinde karşılaştırıldığında FHC 95 Serisi 120 – 130 Amper akülere eş değer enerji verir. Voltaj sabitleme özelliği ile uzun süre deşarj yapabilirsiniz. İçerisinde kullanılan Kurşun %99 saf olarak dizayn edilmektedir. Üzerindeki plastiği ise yangına karşı maximum dayanıklılık üzerine tasarlanmıştır.

Fiamm FHC Serisi akülerde raf ömrünü uzun yıllar boyunca garanti eder. Ayda %2 voltaj düşüşü ile rahatlıkla deponuzda durabilir.

Ürünü perakende veya toplu olarak 03129880388 numaralı telefon üzerinden iletişime geçerek satın alabilirsiniz. Dilerseniz [email protected] adresimize mail atarak talebinizi iletebilirsiniz.

Fiamm AGM Akü Genel Özellikleri;

Fiamm FHC serisi, yüksek döngüsel uygulama gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Pil, ürünün sık sık derin veya kısmi deşarjlara maruz kalabileceği zorlu uygulamalar için geliştirilmiştir. Standart pillerde bu tür kullanım ömrü kısaltabilir. FIAMM FHC serisi, bu sorunun üstesinden gelmek ve ömrü uzatmak için tasarlanmıştır.

Bu seri, kolay kurulum için tasarlanmış ön terminaldir ve 19” ve 23” kabinlerde kullanım için idealdir. Bakım için kolay erişim sağlar, kurulumu kolaylaştırır ve döngüsel yeteneği en üst düzeye çıkarır. FHC, FIAMM'ın% 99 dahili rekombinasyon verimliliğine sahip kanıtlanmış VRLA teknolojisini kullanır, dökülmez ve bakım gerektirmez, bu nedenle kullanım ömrü boyunca elektrolit takviyesi gerektirmez.

FHC serisi, tanınmış en yüksek uluslararası standartlarla uyumludur ve hava / deniz / demiryolu / karayolu taşımacılığı için tehlikeli değildir. Aynı zamanda % 100 geri dönüştürülebilir ve kendi kendine deşarj oranı ayda% 2'den azdır: uzun raf ömrünü garanti eder.

Ürün Özellikleri

Uzunluk ; 108mm
Genişlik; 395mm
Yükseklik; 275mm

Ağırlık; 34Kg

(Üretim Tarihi: Ocak 2022)