B80P Genişletme Bataryası | 806Wh
B80P Genişletme Bataryası | 806Wh

B80P Genişletme Bataryası | 806Wh (B80P)

Marka : Bluetti
Fiyat : €840,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺30.114,00(KDV Dahil)

Hareket Halindeyken Güvenilir ve Uzun Ömürlü Güç

BLUETTI B80P, güvenilir LiFePO₄ pil hücreleriyle üretilmiştir ve sektör lideri 6 yıllık garantiyle desteklenerek 10 yılı aşan kullanım ömrüyle üstün dayanıklılık ve uzun ömür sağlar. Kamp yaparken, yoldayken ya da sadece güce ihtiyaç duyduğunuzda, sürekli gücü elinizin altında tutacağı konusunda B80P'ye güvenin!

IP65 Derecelendirme Koruması

IP65 suya ve toza dayanıklılık özelliğine sahip BLUETTI B80P, her türlü hava koşuluna uygun ortamlarda zahmetsizce üstün performans gösterir. Vahşi doğayı keşfederken veya açık denizde yolculuk yaparken bile B80P'nin sizi güvenle şarj etmeye hazır olduğunu bilerek içiniz rahat olsun.

Bağımsız Güç Merkezi

Sadece bir genişletme pilinden çok daha fazlası olan, çok yönlü bir güç kaynağı olan BLUETTI B80P'yi keşfedin. 100W USB-C bağlantı noktası, 18W USB-A bağlantı noktası ve 12V/10A araç priziyle donatılmış olup telefonunuz, dizüstü bilgisayarınız ve daha fazlası için bağımsız şarj olanağı sunar.

Esnek Şarj Seçenekleri

• AC60P ile: 600 W'a kadar hızlı şarj için AC60P'yi duvar prizi aracılığıyla eşleştirin.
• Araç Şarjı: Artık yolda elektrik kesintisi veya boşalmış piller konusunda endişelenmenize gerek yok.
* Araç şarj kablosu gereklidir ve ayrıca satılır.
• Solar Şarj: Şebekeden bağımsız maceralar için mükemmel olan, güneş enerjisini kullanarak yaklaşık 4,5 saatte verimli bir şekilde şarj edin.
• AC Şarjı: Sabit şarj için T200S adaptörünü* kullanarak duvar prizine takın; elektrik sadece 4,5 saat içinde hazır olacak.
* Ayrı ayrı satıldı.

Genişletilmiş Güç, Erişiminizi Genişletin

Sınırları aşan Güç Bankası Moduyla BLUETTI B80P, AC180P, EB3A, EB55 veya EB70'in pil ömrünü uzatabilir, hiçliğin ortasında olsanız bile esnekliğinizi ve şarjlı kalma özgürlüğünüzü artırabilir.
*Ek kablolar gereklidir ve ayrıca satılır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR