Victron Energy Blue Smart IP67 Su Geçirmez Akü Şarj Cihazı 12/25 (1)
Victron Energy Blue Smart IP67 Su Geçirmez Akü Şarj Cihazı 12/25 (1)

Victron Energy Blue Smart IP67 Su Geçirmez Akü Şarj Cihazı 12/25 (1) (BPC122547006)

Fiyat : €224,07(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺7.453,33(KDV Dahil)

 

Blue Smart IP67 Su Geçirmez Şarj Aleti, tümleşik bluetooth özelliğine sahip yeni profesyonel akü şarj cihazıdır. Blue Smart IP67 Su Geçirmez Şarj Aleti, atölyenizdeki ve (klasik) otomobiller, motosikletler, botlar ve karavanlar gibi motorlu araçlardaki cihazlarınızda kullanılabilir.

Modeller:
12V 7/13/17/25A, 24V 5/8/12A

Akü, akıllı bir şekilde mükemmel durumda şarj edilir.
Yedi adımlı şarj algoritması akünüzün en iyi performansı vermesini sağlar. Şarj cihazı, aküye ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlar, durumunu korur, daha iyi performans vermesini ve daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

 Tamamen boşalmış "ölü” akülerin kurtarılması

Diğer markaların aksine Blue Smart IP22 Şarj Cihazı, zorlamalı düşük akım beslemeyle tamamen boşalmış aküleri şarj etmeye çalışır. Akü terminallerinde yeterli voltaj elde edildikten sonra normal şarja geçilir.

 Akünüzün durumunu uzaktan kontrol edin

Blue Smart IP22 tümleşik Bluetooth özelliğine sahiptir ve böylece şarj cihazının ve akünün durumu akıllı telefondan, tabletten veya dizüstü bilgisayardan kontrol edilebilir. Şarj cihazının bütün ayarları VictronConnect uygulamasıyla yapılandırılabilir.

Bluetooth Smart özellikli
Blue Smart IP67 Şarj Cihazı, voltaj ve akımı izlemek, ayarları değiştirmek ve yeni özellikler kullanıma sunulduğunda şarj cihazını güncellemek için kablosuz çözümdür. Bluetooth ile, IP67 şarj cihazının fonksiyonları geliştirilmiş ve IP22 ve IP65 şarj cihazlarımızın fonksiyonlarına benzer hale getirilmiştir.

Tamamen kapalı: su geçirmez, darbelere dayanıklı ve tutuşmaya karşı korumalı
Su, yağ veya kir, Blue Smart IP67 Şarj Cihazında hasara sebep olmaz. Kaplama, dökme alüminyumdan imal edilmiştir ve elektronik parçalar reçineyle kalıplanmıştır

Bugüne kadar elde edilen en yüksek verimlilik!
Yeni bir endüstri standardı belirleniyor: %92'ye varan verimlilikleriyle, bu şarj cihazları 3-4 kata kadar daha az ısı tüketir. Akü tamamen şarj olunca güç tüketimi, endüstri standardından 5-10 kat daha iyi bir değer olan 1 Watt'ın altına kadar düşer.

5 kademeli uyarlanabilir şarj algoritması:
bulk - absorption - revizyon - float - depolama Blue Smart Şarj Cihazı, mikro işlemci kontrollü bir "adaptif” akü yönetimi özelliği içerir. "Adaptif” özelliği, akünün kullanılma biçimine göre şarj etme işlemini otomatik olarak optimize eder.

Depolama Modu:
Daha az bakım ve akü kullanılmadığında daha az eskime Depolama modu- akü 24 saat boyunca deşarj işlemine tabi tutulmadığında devreye girer Depolama modunda float voltajı 2,2 V/hücre (12 V akü için 13,2 V) değerine düşürülerek, pozitif plakaların gazlanması ve korozyonu en düşük seviyeye indirilir. Voltaj haftada bir absorption seviyesine yükseltilerek, akünün "eşitlenmesi” sağlanır. Bu özellik, elektrolit sınıflandırmasını ve erken akü arızalarının en önemli sebeplerinden biri olan sülfatlanmayı önler.

Li-ion (LiFePO₄) aküleri de şarj eder
LiFePO₄ aküler basit bir bulk - absorption - float algoritmasıyla şarj edilir.
Aşırı ısınmaya karşı korumalı
Makine odası gibi sıcak ortamlarda kullanılabilir. Çıkış akımı sıcaklık 60°C’ye çıkana kadar düşmeyi sürdürür, ancak şarj cihazı arıza yapmaz.

Durum göstergesi için iki LED ışığı Sarı LED:
bulk şarj (hızla yanıp söner), absorption (yavaşça yanıp söner), float (sabit yanar), depolama (yanmaz) Yeşil LED: güç açık

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR