Suman Portable eArc Charger Çanta Tipi Güneş Paneli
Suman Portable eArc Charger Çanta Tipi Güneş Paneli

Suman 175 Watt Katlanabilir Çanta Tipi Güneş Paneli (Portable eArc Charger)

Marka : Sunman
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : €730,00  + KDV
İndirimli : €550,00  + KDV
KDV Dahil : ₺12.596,12
TL Fiyat : ₺10.674,68(₺1.921,44 + KDV)

 

:

Suman 175 Watt  Katlanabilir Çanta Tipi Güneş Paneli

eArc teknolojisinden yararlanan Sunman, bir şarj kontrol cihazı ve isteğe bağlı bir pil ile birlikte gelen taşınabilir bir güneş enerjisi şarj cihazı geliştirdi. Solar şarj cihazı, açık hava etkinlikleri ve uzak seyahatler sırasında enerji ihtiyaçlarını desteklemek için mükemmeldir.

Yeterli güneş ışığı altına yerleştirildiğinde, Portable eArc Charger kişisel cihazları şarj etmeye başlayabilir.Dahili PWM/MPTT şarj kontrolörü, verimli ve güvenli şarj sağlamak için akımı ve voltajı ayarlar.

Yarı esnek güneş panelleri hafifliği ile diğer panellerden ayrılır. İstediğiniz yere rahatça taşınabilmesi ve kolay kurulumu avantaj sağlamaktadır.

Sunman Esnek Monokristal  güneş panelleri tek kristal hücrelerden yapılmış olup malzeme ve maliyetten kazandırarak belli alanda maksimum enerjiyi sağlar.

Sunman Percmono hücresinden oluşan, monokristal güneş panelleri kısıtlı çatı yüzeylerinde zorlu hava şartlarına dirençli olup yüksek ısıyı en iyi şartlarda sağlar.

Belirtilen minimum güç oranının % 80'i ile 5 yıllık sınırlı güç garantisi.

Yarı Esnek güneş panelleri kırılmaz ve dayanıklıdır.

Sunman esnek paneller yüksek sıcaklık ya da tozlu hava şartlarında bile yüksek performans gösterir. Yatlarda, teknelerde ve marinalardan en çok tercih edilen panel türüdür.

Sunman Monokristal güneş panelleri ile yüksek dönüşüm verimliliği, kendi kendini temizleyen ve yasıma özelliği olan cam ile mükemmel dayanaklılığı bir arada tercih etmiş olacaksınız.

**Sadece düz zemine yapıştırılmış esnek panelin üzerine spor ayakkabı veya terlik tarzı ayakkabılar ile basabilirsiniz. Düz olmayan veya çıkıntılar olan zeminde üzerine basılmaz.

12V 175Watt

Güneş Paneli Gücü
0-99 Watt 200 Watt 225 Watt 230 Watt 330 Watt 375 Watt 400 Watt 405 Watt 450 Watt 455 Watt 540 Watt 99-199 Watt