CW Enerji & Tommatech
Delta 37 kW 380V TF IP67 C2000 Galvaniz Sulama Panosu ve İnverter C2000 serisi, yüksek performanslı açık ve kapalı çevrim FOC kontrolüne sahip üst seviye ağır şart AC motor kontrol sürücüsüdür. Çok yönlü kontrol fonksiyonları, aynı anda enkoder, haberleşme ve ilave I/O kartları takılabilen modüler tasarımı, kolay bakım imkanı, düşük arıza oranı ve rekabetçi fiyat avantajıyla müşterilerine sadece yüksek verimlilik değil aynı zamanda küresel pazarda rekabet edebilecek en ideal çözümü sunmaktadır. Geniş Güç Aralığı 0.75 kW – 630 kW güç aralığı ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. Dahili 10k Step PLC Kullanıcıların ilave senaryolarını istedikleri şekilde gerçekleştirmesine imkan tanıyan dahili PLC, Delta yazılımları WPLSoft veya ISPSoft ile kolayca programlanabilir. Gerçek Zaman Saatli Gelişmiş Türkçe Operatör Paneli Ana ekranı kişiselleştirilebilen ve kullanıcı logosu eklenebilen taşınabilir kontrol paneli ile favori parametreler belirlenebilir, parametreler ve dahili PLC programı kopyalanabilir. Vernik Kaplı Kontrol Kartları Kimyasal gazlara ve katı partiküllere karşı 3C2 ve 3S2 sınıfı koruma (IEC60721-3-3). Hız / Tork / Pozisyon Kontrolü Açık veya kapalı çevrimde uygulamaya özel asenkron veya sabit mıknatıslı motor kontrol modları, P2P pozisyon kontrolü, home modu ve master/slave modu ile senkronizasyon opsiyonu.
SSP-13-37K-380V-GAL-TF
Adet
$1,798.50 + KDV
$3,596.99 + KDV
CW Enerji & Tommatech
Delta 22 kW 380V TF IP67 MS300 Galvaniz Sulama Panosu ve İnverter Delta’nın yeni nesil sensörsüz vektör kontrollü AC mikro sürücü modeli MS300 sürücülerde EMC filtre, frenleme ünitesi, STO SIL2 güvenlik koruması, pulse giriş ve çıkışları, çoklu motor kontrolü gibi bir çok özellik dahilidir. Aynı zamanda eski kompakt serilere göre %40 küçültülmüş tasarımı ile kurulum alanını en efektif şekilde optimize eder ve 50°C sıcaklığa kadar güç düşümü olmadan çalışma özelliği ile en zorlu şartlarda kullanılabilir. Uygulamaya Özel Makro Kompressör, fan, pompa, konveyör, makine otomasyonu ve paketleme uygulamaları için özel tanımlanmış makrolar ile hızlı ve kolay devreye alma imkanı. Yüksek Başlangıç Torku 3 Hz’de %150 başlangıç torku ile ağır yüklerde sorunsuz kalkış sağlar. Vernik Kaplı Kontrol Kartları Kimyasal gazlara ve katı partiküllere karşı 3C2 ve 3S2 sınıfı koruma (IEC60721-3-3). Harici Güç Kartı 24VDC opsiyonel güç kartı (EMM-BPS01) ile şebekenin kesildiği durumlarda dahi kesintisiz haberleşme sağlayarak sistemi korur. Dahili 2k Step PLC Kullanıcıların ilave senaryolarını istedikleri şekilde gerçekleştirmesine imkan tanıyan dahili PLC, Delta yazılımları WPLSoft veya ISPSoft ile dahili USB portu üzerinden kolayca programlanabilir.
SSP-11-22K-380V-GAL-TF
Adet
$1,163.19 + KDV
$2,326.39 + KDV
CW Enerji & Tommatech
Delta 15 kW 380V TF IP67 MS300 Galvaniz Sulama Panosu ve İnverter Delta’nın yeni nesil sensörsüz vektör kontrollü AC mikro sürücü modeli MS300 sürücülerde EMC filtre, frenleme ünitesi, STO SIL2 güvenlik koruması, pulse giriş ve çıkışları, çoklu motor kontrolü gibi bir çok özellik dahilidir. Aynı zamanda eski kompakt serilere göre %40 küçültülmüş tasarımı ile kurulum alanını en efektif şekilde optimize eder ve 50°C sıcaklığa kadar güç düşümü olmadan çalışma özelliği ile en zorlu şartlarda kullanılabilir. Uygulamaya Özel Makro Kompressör, fan, pompa, konveyör, makine otomasyonu ve paketleme uygulamaları için özel tanımlanmış makrolar ile hızlı ve kolay devreye alma imkanı. Yüksek Başlangıç Torku 3 Hz’de %150 başlangıç torku ile ağır yüklerde sorunsuz kalkış sağlar. Vernik Kaplı Kontrol Kartları Kimyasal gazlara ve katı partiküllere karşı 3C2 ve 3S2 sınıfı koruma (IEC60721-3-3). Harici Güç Kartı 24VDC opsiyonel güç kartı (EMM-BPS01) ile şebekenin kesildiği durumlarda dahi kesintisiz haberleşme sağlayarak sistemi korur. Dahili 2k Step PLC Kullanıcıların ilave senaryolarını istedikleri şekilde gerçekleştirmesine imkan tanıyan dahili PLC, Delta yazılımları WPLSoft veya ISPSoft ile dahili USB portu üzerinden kolayca programlanabilir.
SSP-09-15K-380V-GAL-TF
Adet
$837.93 + KDV
$1,675.86 + KDV
CW Enerji & Tommatech
Delta 4 kW 380V TF IP67 MS300 Galvaniz Sulama Panosu ve İnverter Delta’nın yeni nesil sensörsüz vektör kontrollü AC mikro sürücü modeli MS300 sürücülerde EMC filtre, frenleme ünitesi, STO SIL2 güvenlik koruması, pulse giriş ve çıkışları, çoklu motor kontrolü gibi bir çok özellik dahilidir. Aynı zamanda eski kompakt serilere göre %40 küçültülmüş tasarımı ile kurulum alanını en efektif şekilde optimize eder ve 50°C sıcaklığa kadar güç düşümü olmadan çalışma özelliği ile en zorlu şartlarda kullanılabilir. Uygulamaya Özel Makro Kompressör, fan, pompa, konveyör, makine otomasyonu ve paketleme uygulamaları için özel tanımlanmış makrolar ile hızlı ve kolay devreye alma imkanı. Yüksek Başlangıç Torku 3 Hz’de %150 başlangıç torku ile ağır yüklerde sorunsuz kalkış sağlar. Vernik Kaplı Kontrol Kartları Kimyasal gazlara ve katı partiküllere karşı 3C2 ve 3S2 sınıfı koruma (IEC60721-3-3). Harici Güç Kartı 24VDC opsiyonel güç kartı (EMM-BPS01) ile şebekenin kesildiği durumlarda dahi kesintisiz haberleşme sağlayarak sistemi korur. Dahili 2k Step PLC Kullanıcıların ilave senaryolarını istedikleri şekilde gerçekleştirmesine imkan tanıyan dahili PLC, Delta yazılımları WPLSoft veya ISPSoft ile dahili USB portu üzerinden kolayca programlanabilir.
SSP-05-4K-380V-GAL-TF
Adet
$430.66 + KDV
$861.32 + KDV
CW Enerji & Tommatech
Delta 45 kW 380V TF IP67 C2000 Galvaniz Sulama Panosu ve İnverter C2000 serisi, yüksek performanslı açık ve kapalı çevrim FOC kontrolüne sahip üst seviye ağır şart AC motor kontrol sürücüsüdür. Çok yönlü kontrol fonksiyonları, aynı anda enkoder, haberleşme ve ilave I/O kartları takılabilen modüler tasarımı, kolay bakım imkanı, düşük arıza oranı ve rekabetçi fiyat avantajıyla müşterilerine sadece yüksek verimlilik değil aynı zamanda küresel pazarda rekabet edebilecek en ideal çözümü sunmaktadır. Geniş Güç Aralığı 0.75 kW – 630 kW güç aralığı ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. Dahili 10k Step PLC Kullanıcıların ilave senaryolarını istedikleri şekilde gerçekleştirmesine imkan tanıyan dahili PLC, Delta yazılımları WPLSoft veya ISPSoft ile kolayca programlanabilir. Gerçek Zaman Saatli Gelişmiş Türkçe Operatör Paneli Ana ekranı kişiselleştirilebilen ve kullanıcı logosu eklenebilen taşınabilir kontrol paneli ile favori parametreler belirlenebilir, parametreler ve dahili PLC programı kopyalanabilir Vernik Kaplı Kontrol Kartları Kimyasal gazlara ve katı partiküllere karşı 3C2 ve 3S2 sınıfı koruma (IEC60721-3-3). Hız / Tork / Pozisyon Kontrolü Açık veya kapalı çevrimde uygulamaya özel asenkron veya sabit mıknatıslı motor kontrol modları, P2P pozisyon kontrolü, home modu ve master/slave modu ile senkronizasyon opsiyonu.
SSP-14-45K-380V-GAL-TF
Adet
$2,091.65 + KDV
$4,183.30 + KDV
CW Enerji & Tommatech
Delta 30 kW 380V TF IP67 C2000 Galvaniz Sulama Panosu ve İnverter C2000 serisi, yüksek performanslı açık ve kapalı çevrim FOC kontrolüne sahip üst seviye ağır şart AC motor kontrol sürücüsüdür. Çok yönlü kontrol fonksiyonları, aynı anda enkoder, haberleşme ve ilave I/O kartları takılabilen modüler tasarımı, kolay bakım imkanı, düşük arıza oranı ve rekabetçi fiyat avantajıyla müşterilerine sadece yüksek verimlilik değil aynı zamanda küresel pazarda rekabet edebilecek en ideal çözümü sunmaktadır. Geniş Güç Aralığı 0.75 kW – 630 kW güç aralığı ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. Dahili 10k Step PLC Kullanıcıların ilave senaryolarını istedikleri şekilde gerçekleştirmesine imkan tanıyan dahili PLC, Delta yazılımları WPLSoft veya ISPSoft ile kolayca programlanabilir. Gerçek Zaman Saatli Gelişmiş Türkçe Operatör Paneli Ana ekranı kişiselleştirilebilen ve kullanıcı logosu eklenebilen taşınabilir kontrol paneli ile favori parametreler belirlenebilir, parametreler ve dahili PLC programı kopyalanabilir Vernik Kaplı Kontrol Kartları Kimyasal gazlara ve katı partiküllere karşı 3C2 ve 3S2 sınıfı koruma (IEC60721-3-3). Hız / Tork / Pozisyon Kontrolü Açık veya kapalı çevrimde uygulamaya özel asenkron veya sabit mıknatıslı motor kontrol modları, P2P pozisyon kontrolü, home modu ve master/slave modu ile senkronizasyon opsiyonu.
SSP-12-30K-380V-GAL-TF
Adet
$1,214.89 + KDV
$2,429.79 + KDV
CW Enerji & Tommatech
Delta 7,5 kW 380V TF IP67 MS300 Galvaniz Sulama Panosu ve İnverter Delta’nın yeni nesil sensörsüz vektör kontrollü AC mikro sürücü modeli MS300 sürücülerde EMC filtre, frenleme ünitesi, STO SIL2 güvenlik koruması, pulse giriş ve çıkışları, çoklu motor kontrolü gibi bir çok özellik dahilidir. Aynı zamanda eski kompakt serilere göre %40 küçültülmüş tasarımı ile kurulum alanını en efektif şekilde optimize eder ve 50°C sıcaklığa kadar güç düşümü olmadan çalışma özelliği ile en zorlu şartlarda kullanılabilir. Uygulamaya Özel Makro Kompressör, fan, pompa, konveyör, makina otomasyonu ve paketleme uygulamaları için özel tanımlanmış makrolar ile hızlı ve kolay devreye alma imkanı. Yüksek Başlangıç Torku 3 Hz’de %150 başlangıç torku ile ağır yüklerde sorunsuz kalkış sağlar. Vernik Kaplı Kontrol Kartları Kimyasal gazlara ve katı partiküllere karşı 3C2 ve 3S2 sınıfı koruma (IEC60721-3-3). Harici Güç Kartı 24VDC opsiyonel güç kartı (EMM-BPS01) ile şebekenin kesildiği durumlarda dahi kesintisiz haberleşme sağlayarak sistemi korur. Dahili 2k Step PLC Kullanıcıların ilave senaryolarını istedikleri şekilde gerçekleştirmesine imkan tanıyan dahili PLC, Delta yazılımları WPLSoft veya ISPSoft ile dahili USB portu üzerinden kolayca programlanabilir.
SSP-07-7,5K-380V-GAL-TF
Adet
$598.69 + KDV
$1,197.39 + KDV
CW Enerji & Tommatech
Delta 1,5 kW 380V TF IP67 C2000 Galvaniz Sulama Panosu ve İnverter C2000 serisi, yüksek performanslı açık ve kapalı çevrim FOC kontrolüne sahip üst seviye ağır şart AC motor kontrol sürücüsüdür. Çok yönlü kontrol fonksiyonları, aynı anda enkoder, haberleşme ve ilave I/O kartları takılabilen modüler tasarımı, kolay bakım imkanı, düşük arıza oranı ve rekabetçi fiyat avantajıyla müşterilerine sadece yüksek verimlilik değil aynı zamanda küresel pazarda rekabet edebilecek en ideal çözümü sunmaktadır. Geniş Güç Aralığı 0.75 kW – 630 kW güç aralığı ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. Dahili 10k Step PLC Kullanıcıların ilave senaryolarını istedikleri şekilde gerçekleştirmesine imkan tanıyan dahili PLC, Delta yazılımları WPLSoft veya ISPSoft ile kolayca programlanabilir. Gerçek Zaman Saatli Gelişmiş Türkçe Operatör Paneli Ana ekranı kişiselleştirilebilen ve kullanıcı logosu eklenebilen taşınabilir kontrol paneli ile favori parametreler belirlenebilir, parametreler ve dahili PLC programı kopyalanabilir Vernik Kaplı Kontrol Kartları Kimyasal gazlara ve katı partiküllere karşı 3C2 ve 3S2 sınıfı koruma (IEC60721-3-3). Hız / Tork / Pozisyon Kontrolü Açık veya kapalı çevrimde uygulamaya özel asenkron veya sabit mıknatıslı motor kontrol modları, P2P pozisyon kontrolü, home modu ve master/slave modu ile senkronizasyon opsiyonu.
SSP-03-1,5K-380V-GAL-TF
Adet
$369.37 + KDV
$738.75 + KDV
CW Enerji & Tommatech
Delta 90 KW 380V TF IP67 C2000 Galvaniz Sulama Panosu ve İnverter C2000 serisi, yüksek performanslı açık ve kapalı çevrim FOC kontrolüne sahip üst seviye ağır şart AC motor kontrol sürücüsüdür. Çok yönlü kontrol fonksiyonları, aynı anda enkoder, haberleşme ve ilave I/O kartları takılabilen modüler tasarımı, kolay bakım imkanı, düşük arıza oranı ve rekabetçi fiyat avantajıyla müşterilerine sadece yüksek verimlilik değil aynı zamanda küresel pazarda rekabet edebilecek en ideal çözümü sunmaktadır. Geniş Güç Aralığı 0.75 kW – 630 kW güç aralığı ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. Dahili 10k Step PLC Kullanıcıların ilave senaryolarını istedikleri şekilde gerçekleştirmesine imkan tanıyan dahili PLC, Delta yazılımları WPLSoft veya ISPSoft ile kolayca programlanabilir. Gerçek Zaman Saatli Gelişmiş Türkçe Operatör Paneli Ana ekranı kişiselleştirilebilen ve kullanıcı logosu eklenebilen taşınabilir kontrol paneli ile favori parametreler belirlenebilir, parametreler ve dahili PLC programı kopyalanabilir Vernik Kaplı Kontrol Kartları Kimyasal gazlara ve katı partiküllere karşı 3C2 ve 3S2 sınıfı koruma (IEC60721-3-3). Hız / Tork / Pozisyon Kontrolü Açık veya kapalı çevrimde uygulamaya özel asenkron veya sabit mıknatıslı motor kontrol modları, P2P pozisyon kontrolü, home modu ve master/slave modu ile senkronizasyon opsiyonu.
SSP-17-90K-380V-GAL-TF
Adet
$3,786.06 + KDV
$7,572.13 + KDV
CW Enerji & Tommatech
Delta 2,2 kW 220V MF IP67 MS300 Galvaniz Sulama Panosu Ve İnverter Delta’nın yeni nesil sensörsüz vektör kontrollü AC mikro sürücü modeli MS300 sürücülerde EMC filtre, frenleme ünitesi, STO SIL2 güvenlik koruması, pulse giriş ve çıkışları, çoklu motor kontrolü gibi bir çok özellik dahilidir. Aynı zamanda eski kompakt serilere göre %40 küçültülmüş tasarımı ile kurulum alanını en efektif şekilde optimize eder ve 50°C sıcaklığa kadar güç düşümü olmadan çalışma özelliği ile en zorlu şartlarda kullanılabilir. Uygulamaya Özel Makro Kompressör, fan, pompa, konveyör, makine otomasyonu ve paketleme uygulamaları için özel tanımlanmış makrolar ile hızlı ve kolay devreye alma imkanı. Yüksek Başlangıç Torku 3 Hz’de %150 başlangıç torku ile ağır yüklerde sorunsuz kalkış sağlar. Vernik Kaplı Kontrol Kartları Kimyasal gazlara ve katı partiküllere karşı 3C2 ve 3S2 sınıfı koruma (IEC60721-3-3). Harici Güç Kartı 24VDC opsiyonel güç kartı (EMM-BPS01) ile şebekenin kesildiği durumlarda dahi kesintisiz haberleşme sağlayarak sistemi korur. Dahili 2k Step PLC Kullanıcıların ilave senaryolarını istedikleri şekilde gerçekleştirmesine imkan tanıyan dahili PLC, Delta yazılımları WPLSoft veya ISPSoft ile dahili USB portu üzerinden kolayca programlanabilir.
SSP-02-2,2K-220V-GAL-MF
Adet
$373.46 + KDV
$746.92 + KDV
1