EcoFlow DELTA Pro 3.6Kw Taşınabilir Güç İstasyonu
EcoFlow DELTA Pro 3.6Kw Taşınabilir Güç İstasyonu
EcoFlow DELTA Pro 3.6Kw Taşınabilir Güç İstasyonu
EcoFlow DELTA Pro 3.6Kw Taşınabilir Güç İstasyonu
EcoFlow DELTA Pro 3.6Kw Taşınabilir Güç İstasyonu
EcoFlow DELTA Pro 3.6Kw Taşınabilir Güç İstasyonu
EcoFlow DELTA Pro 3.6Kw Taşınabilir Güç İstasyonu

EcoFlow DELTA Pro 3.6Kw Taşınabilir Güç İstasyonu (EcoFlow Pro Max)

Marka : EcoFlow

Katalog Bilgisi

Yakıt yok ,duman yok,minimum gürültü,bakım yok, kayıp güç yok, düşük maliyetli

Tanıtım videosu izlemek için tıklayınız. 

EcoFlow DELTA Pro 3.6Kw Taşınabilir Güç İstasyonu

 

Her durum için güç.

DELTA Pro, bagaj kapağı gücünden günlerce süren aşırı elektrik kesintilerine kadar 25 kWh'ye kadar kapasite sunar. Bununla, her durum için korunursunuz. Endüstrinin altın standardı budur.

İhtiyacınız olan tüm AC çıkışı.

Tek bir DELTA Pro ünitesi, X-Boost teknolojisi ile 4500 W'a kadar genişletilebilen 3600 W AC çıkışa sahiptir. Evde, dışarıda veya işyerinde %99,99 ağır hizmet tipi cihazlara güç verin. Akıllı Ev Paneli ile 7200W elde etmek için iki üniteyi bile eşleştirebilirsiniz.

Dünyanın en hızlı şarjlı taşınabilir güç istasyonu. MultiCharge, 6500 W'ta rekor kıran hızlar sunar. 6500W'a ulaşmak için bu şarj yöntemlerini tercih edebilirsiniz.

1,9 saatte tamamen şarj olur. EcoFlow'un X-Stream şarj teknolojisi sadece hızlı değil, aynı zamanda güvenlidir. Pil yönetim sistemi, DELTA Pro'yu standart bir AC duvar prizinden 1,9 saatte* tamamen şarj ederken güvenlik ve uzun ömür sağlar.

1600W solar şarj ile yenilenebilir olun.

EcoFlow'un güneş enerjisi ürünleri paketi, enerjinizi kaybetmemeniz için size uygun maliyetli bir yenilenebilir enerji kaynağı sağlar. DELTA Pro'yu sadece 2,8-5,6 saatte şarj etmek için güneş enerjisini kullanabilirsiniz. DELTA Pro, 11-150V arasında geniş bir voltaj aralığına sahiptir, bu da onu MC4 konektörlü üçüncü taraf güneş panellerinin %90'ı ile uyumlu hale getirir. Hava durumu tahmin edilemez hale geldiğinde, akıllı maksimum güç noktası takibi (MPPT) otomatik olarak ayarlanarak günün herhangi bir saatinde güneş enerjisi üretiminizi en üst düzeye çıkarır.

EcoFlow Akıllı Jeneratör, DELTA Pro ekosisteminizle entegre olan bir acil durum seçeneği olarak hizmet eder. DELTA Pro'nuz düşük bir şarj seviyesine ulaştığında otomatik olarak başlar, DELTA Pro'nuzu yeniden şarj eder ve DELTA Pro'nuz tam şarj olduğunda motoru kendi kendine durdurur. Geleneksel bir gaz jeneratörü ile karşılaştırıldığında, EcoFlow Akıllı Jeneratör daha az enerji kaybı, daha hızlı şarj ve daha yüksek verimlilik sunar.

Yıllarca dayanan bir pil. DELTA Pro, 6500 döngüye sahip yepyeni bir LFP pile sahiptir; bu, DELTA Pro'yu üniteniz orijinal kapasitesinin %50'sine ulaşmadan önce yıllarca kullanabileceğiniz anlamına gelir. EcoFlow'un pil yönetim sistemi, voltaj, akım ve sıcaklığın gerçek zamanlı analizini ve düzenlenmesini sağlar. Bu benzersiz koruma mekanizması, DELTA Pro'yu inanılmaz derecede güvenli ve verimli bir ev pili yapar

DELTA Pro'yu ya uzaktan kumanda aksesuarını kullanarak ünitenin kendisinde kontrol edin ya da EcoFlow uygulaması aracılığıyla bir ton özelleştirmenin kilidini açın. Uygulamada, şarj ve deşarj seviyeleri, AC şarj hızları gibi güç ayarlarınıza erişebilir, Akıllı Jeneratörü kontrol edebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Dünyanın ilk taşınabilir ev pili ekosistemi. DELTA Pro'nun genişletilebilir ekosistemi, kesintiler sırasında size güç, günün her saati özelleştirilebilir enerji ve daha düşük enerji faturaları sağlar. Bütün bunları nasıl başarıyor? Ekstra piller, akıllı jeneratörler, güneş takip cihazları, rüzgar türbinleri, akıllı ev paneli ve daha fazlası ile. DELTA Pro ekosistemi, yedek güçten yeşil alternatiflerle şebekeye olan bağımlılığınızı azaltmaya kadar ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.

Kesintisiz ev yedekleme. 20 ms'lik hızlı geçiş süresi ile DELTA Pro ve Akıllı Ev Paneli, elektrik kesintisi sırasında gücünüzü açık tutabilir. Her zaman EcoFlow uygulaması, cihaz önceliklerinizi seçmenize ve değiştirmenize izin vererek sizi bilgilendirir.

EcoFlow DELTA Pro ekosistemi, enerjiyi gece gündüz depolayarak şebekeye olan bağımlılığınızı azaltır ve kullanım süresi oranlarıyla mücadele ederek enerji faturalarınızı düşürür. EcoFlow Akıllı Ev Panelini kullanarak doğrudan evinize entegre olur. EcoFlow uygulaması size enerji alışkanlıklarınızın akıllı bir dökümünü verir ve enerji kullanımınızı her türlü duruma göre özelleştirebilirsiniz.

DELTA Pro ile gittiğiniz her yere evinizi de götürebilirsiniz. Tekerleklere ve taşımayı kolaylaştıran bavul benzeri uzatılabilir bir tutamağa sahiptir.

ELTA Pro yalnızca evde yedekleme ve şebekeden bağımsız güç sağlamakla kalmaz, aynı zamanda her tür profesyonel çalışma için size güvenli bir güç kaynağı sağlar. İster evde ister dışarıda çalışıyor olun, DIY'den profesyonel projelere kadar, DELTA Pro işinizi halletmenize yardımcı olur.

Kutu İçeriği; 1.DELTA Pro 2.AC Şarj Kablosu 3.Araç Şarj Kablosu 4.Solar Şarj Kablosu 5.DC5521 - DC5525 kablosu 6.Tutamak Kapağı 7.Kullanıcı Kılavuzu

Delta Pro’nun elde edebileceği maximum güç nedir?

DELTA Pro ve ekstra pilini bir arada şarj ederken AC, güneş ve Akıllı Jeneratör yöntemlerini birleştirerek 6500W maksimum şarj hızlarına ulaşabilirsiniz. DELTA Pro tekli ünite için, standart duvar prizlerinde (2900W maks), EV istasyonunda (3400W maks)/Akıllı Ev Panelinde (3400W maks) şarj edebilirsiniz.

Kaç Adet Panel ile Kullanılır?

Seçtiğiniz güneş panellerinin kombine voltajına ve akımına bağlıdır. Güneş panelleri MC4 konektörleri kullandığı ve bunların birleşik voltaj ve akımı 11-150 volt ve 15 amperin altında olduğu sürece sorun yok.

EcoFlow DELTA Pro 3.6Kw Taşınabilir Güç İstasyonu Genel Özellikleri

 

 

*Ürünün 220 Çıkışı Universal Tiptir. Dünyanın her yerindeki Fiş tipleriyle uyumludur.

**Ürün kutusu açılıp kullanıldıktan sonra iade edilemez.

 

Garanti Süresi
2 Yıl
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR