Mil Enerji Akım Korumalı Hızlı Şarj Priz
Mil Enerji Akım Korumalı Hızlı Şarj Priz
Mil Enerji Akım Korumalı Hızlı Şarj Priz

Dış Mekan Akıllı Kamera (CT-4051)

Marka : Mil Enerji
Fiyat : ₺1.300,00  + KDV
KDV Dahil : ₺1.534,00
:

Dış Mekan Akıllı Kamera

 

 

Hızlı ve kolay kurulum

Her yerde her zaman telefonda izle

Akıllı AI insan algılama

Yükseltilmiş insan algılama, insan hareket bölgenizde tespit edildiğinde uyarıları (e-postalar, App push bildirimleri ve sesli uyarı) anında tetikleyecektir(Maksimum AI insan algılama mesafesi 20M)Birinin evinize yaklaştığını, evcil hayvanların, arabaların veya yaprakların neden olduğu "yanlış pozitiflerden” etkili bir şekilde kaçındığını bildirmek için.

 

 Güvenilir yerel depolama

Bu WiFi kamera, hareket kliplerini veya sürekli kaydedilen görüntüleri maksimum 128GB TF kartına kaydedebileceğiniz harici bir TF kart yuvası ile birlikte gelir (dahil değildir)

Kamera üzerinden duy ve konuş

Gürültü iptali ve yankı bastırma ile güçlü hoparlör ve mikrofon içeren bu WiFi kamera, ailelerinizi, personellerinizi ve hatta istenmeyen olanları dinlemenizi ve konuşmanızı sağlar. Orada olmadığınızda bile tamamen işgal edin.

Gelişmiş H.265 Video sıkıştırma

Düşük bant genişliği

Daha az depolama alanı

Daha iyi görüntü kalitesi

WiFi yok mu? Endişelenme. AP hotspot fonksiyonu, WiFi kapsama alanı olmayan ZOSI akıllı uygulamasına erişmenizi sağlar.

 

Akıllı ışık ve ses uyarısı

Her gece korumanız olarak, bu kamera, akıllı ışık ve ses alarm sistemi ile herhangi bir potansiyel tehlikeye tepki vermeye hazırdır-insan hareket olaylarıyla tetiklenir veya elle kontrol edilir-sorunları uzak tutmak için.

Açık gözetim için mükemmel

Katı alüminyum metal dış kısımda bulunan bu vandal dayanıklı kamera, yüksek yoğunluklu yıkıma dayanabilir. Ayrıca, IP66 hava şartlarına dayanıklı derece ile, bu sağlam kamera sert hava koşullarına dayanacak kadar zor inşa edilmiştir-yağmur veya parlaklık, soğuk veya ısı.