Cerbo GX
Cerbo GX

Cerbo GX İzleme ve Kontrol Sistemi (BPP900450100 )

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : €315,00  + KDV
İndirimli : €283,50  + KDV
KDV Dahil : ₺5.921,68
TL Fiyat : ₺5.921,68(KDV Dahil)
:

Cerbo GX İzleme ve Kontrol Sistemi

 

Cerbo GX, sistem bileşenlerinizin performansını gerçek zamanlı olarak en üst düzeye çıkarır ve onları mükemmel ayarda tutar. Çift Çekirdekli İşlemcisi ve ilave bir CAN-bus bağlantı noktasının eklenmesiyle artık daha da büyük sistemleri destekleyebilirsiniz; yönetilen (lityum) pilleri yakından takip ederken, ikinci bağlantı noktası aynı anda bağlı 25'e kadar VE.Can solar şarj cihazını destekleyebilir.

Victron Uzaktan Yönetim (VRM) portalımız üzerinden bağlanmanız veya ek Bluetooth özelliği sayesinde ayrı GX Touch 50, bir MFD veya VictronConnect uygulamamızı kullanarak doğrudan erişmeniz yeterlidir. 

GX serisine yapılan bu son ekleme, en iyi bağlantı özelliklerini bir araya getirerek akıllı güç çözümlerini her şekilde yeniden tanımlıyor.

Pilin şarj durumunu, güç tüketimini, PV'den, jeneratörden ve şebekeden güç hasadını anında izleyin veya tank seviyelerini ve sıcaklık ölçümlerini kontrol edin.

Uyarıları takip edin, sorunları uzaktan çözün.

Yeni  GX Touch 50 ekran, sisteminize anında bir genel bakışa sahip olmanızı ve göz açıp kapayıncaya kadar ayarları yapmanızı sağlar.

Süper ince 5 inç su geçirmez tasarımı, üste monte edilebilir kurulumu ve basit kurulumu, net ve temiz bir gösterge panosu oluştururken çok fazla esneklik sağlar.

Cihaz bir DIN-Ray üzerine kolayca monte edilebilir (DIN35 adaptörü küçük, dahil değildir) ve ayrı dokunmatik ekranı artık bir gösterge panosunun üzerine cıvatalanarak mükemmel kesimler oluşturma ihtiyacını ortadan kaldırabilir (Color Control GX ile olduğu gibi) ve tek bir kabloyla bağlanarak, çok sayıda kabloyu bir gösterge panosuna taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırır.

Yeni Bluetooth özelliği, VictronConnect uygulamamız aracılığıyla hızlı bağlantı ve yapılandırma sağlar.